Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста, - Олександр СпіваковськийІсторія Обласного палацу молоді та студентів сягає 1965 року, тоді його в Херсоні називали Палац культури текстильників. Чимало відомих людей нашого міста саме тут розпочинали і свій творчий шлях, і просто формували себе як особистість. А головне, що він за роки став справжнім храмом культури.

"Палац молоді і студентів має соціальне значення для регіону. Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста. Відродити цей об,єкт, переформатувати - таке стоїть перед нами завдання, - сказав Олександр Співаковський на брифінгу "Перспективи розвитку інфраструктури Херсонщини". - 49 років тому я востаннє грав на акордеоні "Полонез Огіньского" саме в залі Палацу текстильників, тому для мене це - особисте. Вже зроблені владою кроки по його відновленню- крісла нові придбано, реконструйована котельня. Хочу подякувати і голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву, голові обласної ради Андрію Путілову, керівництву міста, народним депутатам України від Херсонщини і колегам-нардепам з інших регіонів за єднання навколо їдеї відродження потужного культурного об,єкту. І це не останній об.єкт з формування духовної безпеки нашої країни" .

На брифінгу було озвучено, що в 2016 році на термосанацію обласного Палацу молоді і студентів (це капітальний ремонт із утепленням стін, заміною вікон, дверей і вітражів) із державного фонду регіонального розвитку виділяється 3 млн 566 гривень. повна вартість будівництва близько 4млн. гривень. важливо, що реаліазація проекту можлива за умови співфінасування місцевою громадою.
Вернуться назад