Херсонським залізничникам герої - не герої?

Вчора на залізничному вокзалі Херсона стався прикрий інцидент - військового, який очікував потягу, щоб дістатися на передову в зону АТО, випроводили з зали очікування за не оплату.

«Увага!!!
У Херсоні на залізничному вокзалі в зал очікування не пускають учасників АТО і вимагають оплату навіть за одну годину перебування.
Герой, учасник бойових дій, який сьогодні відправлявся на передову, змушений був очікувати потяг 2 години на пероні, так як його з проводжаючими малолітнім сином та мамою не пустили в залу очікування і вимагали кошти.

А патрульна служба ВСП підтримала касира і замість того, щоб патрулювати порядок, самі вальяжно і нахабно розвалилися у м"якеньких кріслах (мабуть заморилися).
Дуже прикро, що у працівників залізничного вокзалу таке відношення до наших Героїв. Та й у патрульної служби ВСП теж...

Слава нашим Героям, нашим Захисникам!!!», - описав ситуацію у Фейсбуці Херсонський центр допомоги військовим.

Як виявилося, такі дії «вокзального» персоналу та ще солідарних з ним правоохоронців йдуть у розріз з рішенням регіональної філії «Одеська залізниця». Ще у лютому на запит управління транспорту Херсонської ОДА філія надала лист-відповідь про права учасників АТО щодо перебування в залі очікування херсонського вокзалу.

«Шановні учасники АТО! Друзі! 
Ось таку відповідь на листа стосовно перебування учасників АТО у приміщенні залізничного вокзалу м. Херсон надала нам Одеська залізниця. Тому, якщо хтось намагається вивести вас, чи вимагає гроші за перебування в залі очікування, зразу телефонуйте до Центру допомоги учасникам АТО. Будемо розбиратися», - написала у Фейсбук координатор центру допомоги учасникам АТО Наталя Возаловська.

Хочеться звернути увагу на останній абзац листа, де керівництво філії інформує про те, що «з боку чергових працівників вокзалу надається максимальне сприяння як військовослужбовцям, так і представникам громадських і волонтерських організацій, що ними опікуються».

Сподіваємося, що так вже впевнене у своїх працівниках керівництво філії відповідно відреагує на вчорашній інцидент. І нашим Героям не доведеться щоразу, коли з них вимагатимуть гроші, а потім виганятимуть з зали очікування, телефонувати і просити допомоги у волонтерських центрів.

Зі свого боку редакція ПІК хоче взяти на себе вибачення перед нашим Героєм за вчорашнє таке «максимальне сприяння», подякувати йому за мужність і патріотизм і побажати якнайшвидшого повернення живим і здоровим до рідного Херсона.

 

ПІК

Вернуться назад