Спиваковский пожелал юным курсантам мореходки семь футов под килем

Спиваковский пожелал юным курсантам мореходки семь футов под килем

Народный депутат Александр Спиваковский пожелал первокурсникам Херсонской государственной морской академии, которые сегодня торжественно приняли присягу, сем футов под килем.

Об этом Спиваковский сообщил в facebook:

Дорогі мої юні друзі, майбутні підкорювачі морів!

Сьогодні у вашому житті особливий день. Ви ще на один крок наближаєтеся до втілення своєї мрії — стати справжніми моряками. Сьогодні старші товарищі-курсанти поклали на ваші плечі гюйси — давній символ морської слави. Носити його - особлива відповідальність, бо відтепер ви стаєте частиною великого морського чоловічого братства.

Хочу сказати, що для досягнення своєї мрії ви обрали правильний навчальний заклад. Херсонська “мореходка” має давню і славну історію, перевірені часом традиції, а найголовніше — високопрофесійний викладацький склад.

Цей сучасний навчальний заклад — яскравий приклад того, що якісна освіта є найкращим стартовим капіталом для молодої людини. Ви, напевне знаєте, яким попитом користуються на ринку праці у світі випускники Херсонської Морської Академії. Бо всі добре знають: диплом херсонської “мореходки” - це гарантія професійності, високого рівня знань і людської порядності.

Така репутація роками напрацьовувалася багатьма поколіннями її випускників. Тому хочу побажати вам, майбутнім підкорювачам морів, достойно продовжувати славні традиції свого вишу. Отримані в його стінах знання дозволять вам відбутися як особистостям, як фахівцям, як патріотам своєї держави.
Тож будьте достойні звання українського моряка. І пам’ятайте: Україна була, є і завжди буде морською державою!

З честю виконуйте свій обов'язок, наполегливо йдіть до своєї мети. І нехай на вашому шляху буде якомога менше усіляких рифів та штормів.

Успіхів вам! І сім футів під килем!


Дорогі мої юні друзі, майбутні підкорювачі морів!Сьогодні у вашому житті особливий день. Ви ще на один крок наближаєтес...

Posted by Александр Спиваковский on 17 жовтня 2015 р.


Вернуться назад