Нині ми є свідками народження нового українського війська– незламного і непереможного, – Олена Урсуленко

Покладанням квітів до меморіалу «Слава Україні!» розпочали відзначення у Херсоні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці козаків. Вшанувати пам'ять загиблих героїв та привітати захисників, які охороняють наш спокій прийшли представники влади, творча інтелігенція, громадськість та небайдужі херсонці.

Нині ми є свідками народження нового українського війська– незламного і непереможного, – Олена Урсуленко


Подякувала захисникам і волонтер, громадський діяч Олена Урсуленко.

«Коли на сході нашої країни почали розгортатися військові дії ми не змогли залишитися осторонь. На своєму підприємстві ми організували акцію на підтримку наших захисників - «Підтримай військових України». Всі зібрані фінанси направляємо на допомогу солдатам. Нині ми є свідками народження і гартування нового українського війська – незламного і непереможного. За вами – сила, правда і воля. Ми чекаємо вас живими і неушкодженими. Нехай наша підтримка завжди додає Вам сил і наснаги, щоб йти до перемоги», - наголосила Олена Урсуленко.
Продовжили святкові заходи урочистою ходою від площі Свободи до меморіалу пам’яті героїв, де відбулася панахида за загиблими та молебень за захисниками України.
Вернуться назад