Сегодня в Цюрупинске живет столько ветеранов, сколько лет Победе, - мэр Плотников

Сегодня в Цюрупинске живет столько ветеранов, сколько лет Победе, - мэр ПлотниковПресс-служба мэрии Цюрупинска распространила обращение мэра города Василия Плотникова к ветеранам.

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни!

Сьогодні ми відзначаємо 70-ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ту річницю завершення Другої світової війни.

Шановні наші ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, сердечно вітаю Вас з величним святом, яке об’єднує цілі покоління - Днем Великої Перемоги! Це день скорботи і водночас великої радості.

Ми згадуємо усіх тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося і складаємо глибоку синівську шану тим, хто героїчно пройшов її довгими шляхами. День Перемоги з року в рік дає нам нагоду повернутися в ті незабутні роки подвигу наших дідів і батьків, вчитися на їх прикладі любити свою Батьківщину.
Ми будемо вічно пам’ятати, якою ціною далась нам та перемога. Ми ніколи не забудемо загиблих та тих, хто залишився в живих, подарувавши нам мирне небо та спокійне життя.

Сьогодні у Цюрупинську проживають 71 учасник бойових дій, в тому числі інвалідів Великої Вітчизняної війни, 413 працівників тилу та 69 членів сімей загиблих воїнів.

Дорогі ветерани,учасники бойових дій та працівники тилу, низький вам уклін за мужність, стійкість, відвагу.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років щасливого життя. Нехай у Ваших оселях завжди панують затишок та достаток, і кожен Ваш день буде сповнений оптимізмом та бадьорістю духу. Мирного неба Вам і Вашим родинам!

З повагою міський голова Василь Плотніков


Вернуться назад