Разом – ми сила!

Разом – ми сила!

З нагоди відзначення Дня збройних сил України міський голова Василь Плотніков привітав працівників районного військового комісаріату та бійців військової частини з професійним святом.

Василь Плотніков побажав працівникам Цюрупинського районного комісаріату професійного зростання та бадьорості духу:

- Прийміть слова щирої вдячності за вашу нелегку, але таку благородну справу. День Збройних Сил об’єднує всіх, хто щиро любить нашу Батьківщину та вважає своїм священним обов’язком захист країни від будь-яких посягань на її свободу і незалежність.

Василь Фадійович відмітив, що цьогорічне свято відзначається в особливих умовах. Сьогодні багато тих, хто захищає свою Батьківщину зі зброєю в руках, знаходиться на Сході країни. Міський голова висловив вдячність військовослужбовцям, які продовжують нести службу у зоні АТО та передав до Цюрупинського військового комісаріату кошти зібрані громадою міста.

- Ми вдячні міському голові та громаді Цюрупинська за надану допомогу. Завдяки вам, військовослужбовці, які проходять службу в АТО, забезпеченні автомобілем та іншими необхідними речами. Армія і народ єдині, - подякував заступник військового комісару Анатолій Царапора.

Також цього дня міський голова, представники Цюрупинської міської ради, волонтери та школярі завітали і до військової частини.

Василь Фадійович привітав військовослужбовців з професійним святом, відзначив самовіддану службу, мужність та патріотизм бійців, які стоять на захисті територіальної цілісності України та побажав військовим міцного здоров’я, незламної волі, а їх близьким щастя, добра і достатку:

- Від усієї громади міста прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни. Олешки завжди були колискою славетного козацтва, де зародився дух волі і незалежності. Бажаю вам бути здоровими, щасливими та вільними. Зі святом вас.Разом з міським головою до військовослужбовців завітали учні Цюрупинської гімназії з незвичайним подарунком. Діти привітали бійців військової частини своїм талантом, підготувавши яскраву та креативну патріотичну концертну програму. Дитяче чудове свято зігріло серце кожного присутнього військового теплом та додало їм сил і натхнення.

До військових гості завітали не з порожніми руками. Бійцям передали зібрані небайдужою громадою міста продукти харчування, солодощі та речі першої необхідності.

Нагадаємо, що цюрупинчани допомагають своїм воякам: кошти або речі можна передати через ГО «Ветерани м.Цюрупинськ».


Вернуться назад