В Херсоні пройде Чемпіонат з Козацького двобою

 

4 березня 2018року у Обласному Палаці Молоді (ДКТ) відбудеться Чемпіонат Херсонської області з Козацького Двобою.

За підсумками Чемпіонату області 4 березня 2018року формується збірна команда Херсонської області для прийняття участі у Кубку України з Козацького двобою 15-18 березня 2018 року м. Суми. Далі згідно плану календаря відбудеться Кубок Миру (м. Одесса) та Чемпіонат Європи (м. Харків) з Козацького Двобою.

У Чемпіонаті з Козацького Двобою можуть приймати участь спорт­смени будь-якої школи единоборств.

Козацький Двобій це національний вид спорту який розвиває не лише спортивний та оздоровчий розвиток молоді а й щє й патріотично – ідеологічний. На сьогодні це унікальне явище для підняття на належний рівень фізично їкультури на основі національних традицій і звичаїв, та відродження козацького духу. Козацький Двобій потребує знання звичаїв і традицій української культури. Він відкритий особливо для шкіл бойових мистецтв національного спрямування, але запрошує брати участь у змаганнях і представників інших стилів, що є пропагандою здорового способу життя, традицій і звичаївнаселення нашої країни

Організатор змагань Херсонська Федерація Рукопашного Бою – президент федерації Молодченко Микола Вікторович яка з 14 жовтня 2017 року згідно Договору про співробітництво з «Українською федерацію Козацького Двобою» є офіційним представником Козацького Двобою у м. Херсоні та Херсонської області. Спільно з Федерацією рукопашного бою участь в організації змагань приймають – Херсонська Федерація Контактного карате та кілька обласних спортивних клубів з бойових мистецтв.

Вернуться назад