Практика є важливим етапом підготовки студентів до майбутньої професії, - Олександр Співаковський

 

Практика є важливим етапом підготовки студентів до майбутньої професії. Це підкреслив народний депутат України Олександр Співаковський на зустрічі з студентами факультету дошкільної та початкової освіти ?Херсонського державного університету.

Навчальна практика з організації дозвілля дітей дошкільного та молодшого віку традиційно вже 19 років поспіль проходить у таборі «Буревістник». Прикро, але навчальний заклад цього року не мав змоги профінансувати цю поїздку. Не міг залишить осторонь цієї проблеми Олександр Співаковський.

 

«Практика, без перебільшення, є чи не найяскравішою сторінкою студентського життя, саме під час проходження практики набуваються навички спілкування з людьми, роботи в колективі, вміння організувати позашкільну роботу тощо. Для майбутнього вчителя це надзвичайно важливо», - сказав Олександр Співаковський.

 

Практика проходить у формі ділової гри, під час якої студенти набувають навичок роботи з дітьми та отримують практичний досвід навчально-методичного супроводження усього навчального та виховного процесу, тобто того, що потім використовуватимуть у свої подальшій роботі.

 

Вернуться назад