И. о. координатора херсонского "Правого сектора" подожгли дверь в квартируСегодня двое неизвестных мужчин совершили поджог квартиры и.о. главы Правого Сектора Херсона Натальи Вотеичкиной.

Погасить огонь удалось еще до приезда пожарных. Пострадали дверь со стороны парадной и подъезд: все было в дыму и копоти.

Об этом в Facebook сообщил один из активистов ПС Евгений Волков.

"Сьогодні зловмисники намагались підпалити квартиру, голови виконкому та тимчасово виконуючої обовязки голови Правого Сектору в Херсонській області, Наталі Вотеічкіної, пожежу ліквідували до приїзду пожежників, підпал організували двоє невідомих раніше помічених в підїзді чоловіків, на нашу думку, даний злочин скоєний як попередження за нашу діяльність, активна боротьба з наркотиками, дохід з яких отримували робітники убопу, також активні дії в напрямку наведені ладу в херсонській рибохороні та усунення з посади Артющика. Даний випадок ні кого не злякав, виклик прийнято. Квартира тепер буде під пильним оком озброєних бійцівПС, можливо встановимо камери спостереження. Це наш внутрішній фронт і ми не відступимо", - сообщил Волков.

По мнению активистов Правого Сектора, поджог был своеобразным предупреждением от недоброжелателей.

В целях безопасности к квартире Вотеечкиной приставят охрану, также, возможно, установят камеры видеонаблюдения.
Вернуться назад