За підтримки банківського сервісу «КУБ» фінансування на розвиток бізнесу отримали 38 підприємців Херсонщини

За підтримки сервісу «КУБ» від ПриватБанку фінансування на розвиток бізнесу отримали 38 підприємців Херсонщини

 

Власники магазинів і кафе, підприємств сфери послуг та фермерських господарств - загалом 38 приватних підприємців та малих підприємств Херсонщини уже скористалися сервісом ПриватБанку "КУБ” і отримали фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу.

 

Новий унікальний  сервіс "КУБ” від ПриватБанку пропонує українцям інвестувати кошти у вітчизняний бізнес та надає можливість малим підприємствам і дрібним підприємцям отримати надійне та стабільне джерело фінансування, а також створити нові робочі місця.

 

 

 

На електронному майданчику "КУБ” виставляються заявки на отримання фінансування до 300 тис. грн, причому в заявці можна не тільки представити бізнес і плани його розвитку, але й запропонувати додаткові бонуси та знижки для майбутніх інвесторів. Заявка буде активна протягом двох тижнів – якщо проект збере потрібну суму, вона буде перерахована власнику підприємства як платна позика. Буквально наступного дня після того, як сума інвестицій буде зібрана в повному об’ємі, підприємець отримує кошти на свій картковий рахунок.

 

Першою представницею Херсонщини, яка отримала фінансування за допомоги сервісу мікрокредитування «КУБ», стала скадовський приватний підприємецьОксана Лебедєва. Наступними в області успішними учасниками проекту стали підприємство«Автоагроексперт-Південь», яке отримало в кредит 89 000 грн, тамагазин "Кооператор” із Нововоронцовки (50 000 грн).

 

Серед 38 підприємців Херсонської області, що розширили бізнес завдяки "КУБу”, - Юрій Павлович Барабаш із села Ольгине Високопільського району і херсонка Юлія Володимирівна Кирилюк, яка реалізує велосипеди, самокати, ролики та інше спортивне обладнання за доступними цінами.

 

 

- Я працюю в бізнесі вже 10 років, наразі маю декілька власних магазинів спортивних товарів у Херсоні, Миколаєві та Одесі, - говорить приватний підприємець Юлія Володимирівна Кирилюк. - Запропонувала інвесторам вкласти у здоровий образ життя - і завдяки їм отримала 150 тис. грн на збільшення асортименту товару. Поступово знаходжу нових клієнтів і створюю нові робочі місця - завдяки ПриватБанку. Дякую йому за таку можливість!

 

 

 

 

 

 

- Обслуговуюся у Високопільському відділенні ПриватБанку і за допомоги його керівника Андрія Костюка активно використовую зручні банківські сервіси, - зазначає голова СТОВ «НИВА» Юрій Барабаш. - У розпал сільськогосподарських робіт знадобилися додаткові кошти - для закупівлі паливно-мастильних матеріалів, хімобробки соняшника та добрив. Уважно ознайомився з умовами та відгуками про "КУБ” - і досить швидко отримав 290 тис. грн. У майбутньому плануємо розширення земельного банку. Ми впевнені, що досягти мети та розвинути бізнес нам допоможе саме Національна програма розвитку підприємництва і створення нових робочих місць "Країна підприємців”.

 

Платформаkub.pb.ua працює в рамках загальнонаціональної програми розвитку малого бізнесу «Країна підприємців», ініційованої ПриватБанком. Цей проект допоможе всім бажаючим почати свою справу, а підприємцям – користуватися безкоштовними консультаціями та допомогою фахівців.

 

Завдяки новим можливостям, що відкриває сервіс підтримки малого бізнесу «КУБ», велика кількість тих, хто через зміни в економіці не може знайти роботу в традиційних галузях, зможуть створити власний бізнес і гідно забезпечувати себе та родину.


На даний момент підтримку знайшли вже 3015 проектів, вони були профінансовані на загальну суму 292 634 160 грн.

Вернуться назад