ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

13:35 24/12
Land Rover Discovery: найкращий вибір для сімейних пригод      
22:20 23/12
Полоненому з Херсона Сергію Офіцерову забороняють читати книжки та мати зошити      
22:18 23/12
Херсонська облрада ініціює звернення до уряду щодо списання боргів за комуналку      
22:17 23/12
На Херсонщині впродовж дня через обстріли РФ поранені троє людей      
22:15 23/12
Матір каховського зрадника Філіпчука визнали винною у колабораційній діяльності      
22:11 23/12
Внаслідок обстрілу пошкоджений Свято-Катеринівський собор у Херсоні. ФОТО  
 
22:10 23/12
На Херсонщині загинув військовий Сергій Лахтіонов      
19:18 22/12
Аромати унісекс на розпив: як вибрати універсальний аромат для будь-якого випадку      
16:48 22/12
Президент України відзначив державною нагородою працівника «Херсонобленерго»      
16:47 22/12
Пошкоджено будинки, комунальне підприємство та адмінбудівлю: наслідки російських ударів на Херсонщині (фото)  
 
16:41 22/12
На ТОТ Херсонщини запровадили добові відключення світла      
16:39 22/12
Поліція розслідує можливе розкрадання коштів на ремонті укриття в Херсоні      
16:38 22/12
Окупанти вдарили по будинку в Дудчанах на Херсонщині: жінка у лікарні      
16:36 22/12
За співпрацю з окупантами херсонця засудили до 14 років тюрми      
16:34 22/12
«Я дізнався, що росіяни вивезли їх»: чоловік розшукує сестру, племінницю та її 5 дітей із Качкарівки  
 
16:26 22/12
Просидів півтора місяці в підвалі у Любимівці. Історія полоненого з Херсонщини
   
14:56 21/12
SmartSight vs Femto-LASIK: порівняння технологій лазерної корекції зору та їх переваги      
15:10 19/12
Стабілізатор напруги Елекс      
14:55 19/12
Після російських обстрілів у Херсоні без опалення залишаються 10 тисяч абонентів      
14:50 19/12
В окупованому Генічеську дітей у школі змусили слухати пісні військових злочинців      
14:32 19/12
15 років і позбавлення звання: експрацівника херсонської колонії засуджено за співпрацю з РФ      
14:29 19/12
Франківський патрульний з колегами врятував життя херсонця в зоні ударів ворожих дронів      
14:24 19/12
Вчора військові РФ двічі намагалися просунутися в бік Антонівки      
14:12 19/12
Росіяни зранку масовано обстріляли Херсон: спалахнули пожежі, пошкоджена критична інфраструктура
   
11:46 19/12
Забудова Нової Каховки — найкраще фото Херсонщини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025»      
11:37 19/12
Онлайн казино с бонусами      
22:48 18/12
Что нужно знать о выборе профессиональных мультиметров      
16:49 18/12
Херсонським дітям, яких повернули з ТОТ та Росії, виплатять по 30 тисяч гривень      
16:46 18/12
Каховські підприємці просять Путіна покарати Філіпчука (відео)
   
16:45 18/12
Внаслідок ворожого обстрілу загинув 59-річний херсонець      
16:44 18/12
Очолював окупаційне депо і вивозив зерно: Херсонський суд дав 11 років ув’язнення Андрію Шарлаю      
16:42 18/12
У Херсоні росіяни атакували комунальне підприємство, важко поранена працівниця      
16:40 18/12
На війні загинув житель Козачих Лагерів Василь Трубіцин      
15:25 17/12
У Дарʼївці російський дрон вбив 57-річного чоловіка      
15:23 17/12
Заочні вироки — не формальність: як на Херсонщині судять колаборантів і воєнних злочинців      
15:21 17/12
Через зупинку Херсонської ТЕЦ без тепла залишилось понад 40 тисяч абонентів, обігрівачів мають 2 тисячі      
15:14 17/12
Окупанти атакували з дрона Херсон: 2 поранених, один з низ "важкий"      
15:14 17/12
Отримала 40 тисяч за «зняття порчі»: повідомили про підозру ТікТок-«цілительці» з Херсонщини      
17:27 16/12
Окупаційна влада визнала провал газифікації на лівобережжі Херсонщини - ЦНС      
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Экологи оперативно отреагировали на жалобу граждан

    К Госэкоинспекции области обратились жители пгт. Антоновка по поводу самовольной вырубки деревьев неизвестными лицами и продажа леса-кругляка за поселком Антоновка города Херсон. Заявители убеждены, что этот процесс никем не контролируется, так как деревья постоянно вывозят различные лица на разных видах транспорта, просили оперативно отреагировать, чтобы прекратилась незаконная вырубка деревьев.

    Государственными инспекторами по охране окружающей среды проведена проверка соблюдения требований законодательства об охране, защите, использованию и воспроизводству лесов Государственного предприятия «Херсонское лесоохотничье хозяйство» по результатам которой установлено, что вырубка деревьев поврежденных после пожара проводилась работниками Херсонского лесничества согласно лесорубных билетов. Количество пней на участках, где проводилась сплошная и санитарная выборочная вырубка деревьев после пожара составляет 1384 шт.

     

    В то же время, инспекторы выявили ряд нарушений природоохранного законодательства о чем составлены протоколы об административных правонарушениях по статье 65 Кодекса Украины об административных правонарушениях - незаконная порубка, повреждение и уничтожение лесных культур и молодняка и по статье 73 КУоАП - засорение лесов отходами.

    В настоящее время государственные инспекторы проводят расчет нанесенного ущерба государству.




    Похожие публикации

    2 комментария

    papik66
    интересная получается ситуация. и уже не первый раз. лесники плачут. что им не выплачивается заработная плата. государство о них забыло. областные власти пробуют решить эту проблему. ОДНАКО... в преддверии новогодних праздников все лесники работали исправно. можно предположить. что и деньги получали за реализацию елок и сосен.  несколько раз проходила информация о вырубках деревьев в разных концах районов области. и везде одна и та же картина - согласно выданным лесорубочным билетам осуществляется вырубка деревьев в установленном порядке. пора бы уже и определиться. работают ли лесники или это у них получается через раз. когда явно видят свою прибыль. год прошел. можно было бы все посчитать. есть ли действительно такая необходимость помощи. или там открыли хозрасчетное подразделение и все идет на покрытие заработной платы сотрудникам. а гос. бюджет и бюджет области в связи с этим не пополняется.
    kherson-lmg

    Суспільство перестало бути байдужим. Тенденція тішить. Люди не лишаються осторонь коли стають свідками будь – яких дій (чи то правомірних, чи ні). Але ж в усьому має бути здоровий глузд і почуття міри, навіть, коли основою є бажання допомогти. Невідомо чи свідомо діють такі «активісти», чи ні, але результат їх діяльності завжди – хаос, безладдя та розбрат.

    Завдячуючи засобам масової інформації, інтернетові, соцмережам тепер кожен у вільному доступі має можливість впливати (керувати) лісовим господарством на свій розсуд і байдуже хто ти є: менеджер, юрист, пенсіонер…, головне аби займав активну життєву позицію щодо питань екології, природокористування, лісорозведення….

    Бездіяльність пресслужб лісового господарства породжує розмноження (в геометричній прогресії) псевдо активістів, мета яких – у будь – який спосіб підірвати довіру до професії лісівника та дискредитувати їх роботу в цілому.

    Вже вкотре каменем спотикання став квартал 27 Херсонського лісництва ДП «Херсонське лісомисливське господарство». Площа кварталу складає 207 га і відповідно до проекту організації та розвитку лісового господарства є лісопарковою частиною лісів зелених зон. Враховуючи, що насадження знаходяться за межами (впритул) с.Антонівка – це основна підстава, що місцеві мешканці використовують її як заманеться (сьогодні відпочивають, завтра палять, згодом беруться щосили заліснювати (і дарма, що абияк, головне щоб картинка для ЗМІ вийшла помпезніша)).

    Повернуся до суті. На ділянці було проведено заходи з формування та оздоровлення (лісорубний квиток №2 від 28.11.2017 року серія 02ЛКБ №458980). Мова йде про виділ 48 та виділ 14 кварталу 27, площею 1,6 га та 0,4 га відповідно. В наслідок пожеж, що сталися влітку (акти про лісові пожежі №7 від 07.08.2017 року та №10 від 13.08.2017 року) виникла потреба у проведенні рубки. На ділянці за участю представника відділу нагляду та прогнозу ДСЛП «Херсонлісозахист» за фактом проведеного обстеження намічено проведення вибіркової санітарної рубки.

    З акту обстеження на доцільність призначення в рубку:

    Обстежено 2,2 га (вид. 48 має загальну площу 1,8 га).

    Породний склад – 9Скр1Дз, вік 48 років (виділ 48) та 10Сз+Дз, вік 51 рік (виділ 14). Лісова підстилка згоріла, обгорання та обпік кореневих лап, кореневої шийки, окоренкової частини стовбурів по всьому периметру сосни та дубу. Висота нагару на стовбурах до 3 м. В СРВ відібрали дерева, які втратили фізіологічну стійкість. Ступінь розладнання сильний, темп всихання різкий і т.д.

    Отож. Лісова пожежа для будь – якого насадження не минає даремно, а тим більше коли це соснові насадження. Через сильну ступінь ураження, дерева втратили захисні властивості та здатність протистояти захворюванням. Проведення таких вимушених заходів направлене на покращення властивостей насадження та запобіганню розповсюдженню в подальшому шкідників та хвороб на ділянці.

    Жодні дії підприємства не направлені на створення можливості для передачі ділянки під забудову. Скільки існує підприємство і зазначена територія належить до земель державного лісового фонду, жоден котедж там «не виріс», чи яка інша забудова (хоча ні, був незаконно влаштований козацький курінь, який поглинула пожежа, через тих таки козаків, що, здається, у 2010 році в стані алкогольного сп’яніння, вирішили випробувати на пожежостійкість свій імпровізований прихисток, а заодно і Ліс).

    Які наміри має селищний голова і хто поширює плітки про майбутню забудову мені невідомо. Але те, що дії лісівників не виходять за межі площини чинного законодавства та спрямовані на збереження та відновлення насадження – це факт.



    Звертаюся до всіх «активістів», маючи намір створити «сенсацію» та викликати ажіотаж навколо лісових тем, знаходьте можливість звернутися до лісогосподарських підприємств задля отримання кваліфікованого пояснення стосовно фактів вирубок.

    Навряд чи ви консультуєте свого лікаря, як вас лікувати. То чому ж ви вважаєте, що знаєте як ростити Ліс, чи вести лісове господарство?  




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    13:35 24/12
    Land Rover Discovery: найкращий вибір для сімейних пригод      
    22:20 23/12
    Полоненому з Херсона Сергію Офіцерову забороняють читати книжки та мати зошити      
    22:18 23/12
    Херсонська облрада ініціює звернення до уряду щодо списання боргів за комуналку      
    22:17 23/12
    На Херсонщині впродовж дня через обстріли РФ поранені троє людей      
    22:15 23/12
    Матір каховського зрадника Філіпчука визнали винною у колабораційній діяльності      
    22:11 23/12
    Внаслідок обстрілу пошкоджений Свято-Катеринівський собор у Херсоні. ФОТО  
     
    22:10 23/12
    На Херсонщині загинув військовий Сергій Лахтіонов      
    19:18 22/12
    Аромати унісекс на розпив: як вибрати універсальний аромат для будь-якого випадку      
    16:48 22/12
    Президент України відзначив державною нагородою працівника «Херсонобленерго»      
    16:47 22/12
    Пошкоджено будинки, комунальне підприємство та адмінбудівлю: наслідки російських ударів на Херсонщині (фото)  
     
    16:41 22/12
    На ТОТ Херсонщини запровадили добові відключення світла      
    16:39 22/12
    Поліція розслідує можливе розкрадання коштів на ремонті укриття в Херсоні      
    16:38 22/12
    Окупанти вдарили по будинку в Дудчанах на Херсонщині: жінка у лікарні      

    16:36 22/12
    За співпрацю з окупантами херсонця засудили до 14 років тюрми      
    16:34 22/12
    «Я дізнався, що росіяни вивезли їх»: чоловік розшукує сестру, племінницю та її 5 дітей із Качкарівки  
     
    16:26 22/12
    Просидів півтора місяці в підвалі у Любимівці. Історія полоненого з Херсонщини
       
    14:56 21/12
    SmartSight vs Femto-LASIK: порівняння технологій лазерної корекції зору та їх переваги      
    15:10 19/12
    Стабілізатор напруги Елекс      
    14:55 19/12
    Після російських обстрілів у Херсоні без опалення залишаються 10 тисяч абонентів      
    14:50 19/12
    В окупованому Генічеську дітей у школі змусили слухати пісні військових злочинців      
    14:32 19/12
    15 років і позбавлення звання: експрацівника херсонської колонії засуджено за співпрацю з РФ      
    14:29 19/12
    Франківський патрульний з колегами врятував життя херсонця в зоні ударів ворожих дронів      
    14:24 19/12
    Вчора військові РФ двічі намагалися просунутися в бік Антонівки      
    14:12 19/12
    Росіяни зранку масовано обстріляли Херсон: спалахнули пожежі, пошкоджена критична інфраструктура
       
    11:46 19/12
    Забудова Нової Каховки — найкраще фото Херсонщини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025»      
    11:37 19/12
    Онлайн казино с бонусами      

    22:48 18/12
    Что нужно знать о выборе профессиональных мультиметров      
    16:49 18/12
    Херсонським дітям, яких повернули з ТОТ та Росії, виплатять по 30 тисяч гривень      
    16:46 18/12
    Каховські підприємці просять Путіна покарати Філіпчука (відео)
       
    16:45 18/12
    Внаслідок ворожого обстрілу загинув 59-річний херсонець      
    16:44 18/12
    Очолював окупаційне депо і вивозив зерно: Херсонський суд дав 11 років ув’язнення Андрію Шарлаю      
    16:42 18/12
    У Херсоні росіяни атакували комунальне підприємство, важко поранена працівниця      
    16:40 18/12
    На війні загинув житель Козачих Лагерів Василь Трубіцин      
    15:25 17/12
    У Дарʼївці російський дрон вбив 57-річного чоловіка      
    15:23 17/12
    Заочні вироки — не формальність: як на Херсонщині судять колаборантів і воєнних злочинців      
    15:21 17/12
    Через зупинку Херсонської ТЕЦ без тепла залишилось понад 40 тисяч абонентів, обігрівачів мають 2 тисячі      
    15:14 17/12
    Окупанти атакували з дрона Херсон: 2 поранених, один з низ "важкий"      
    15:14 17/12
    Отримала 40 тисяч за «зняття порчі»: повідомили про підозру ТікТок-«цілительці» з Херсонщини      
    17:27 16/12
    Окупаційна влада визнала провал газифікації на лівобережжі Херсонщини - ЦНС      
    Все новости

    Наверх