
Про це повідомила пресслужба поліції Херсонської області.
Так, вчора до поліції звернулася 37-річна жителька Архангельського, що на Високопільщині. Жінка розповіла, що 12 листопада на сторінці місцевої групи в соціальній мережі побачила оголошення про продаж дров. Ціна жінку влаштувала й вона перерахувала на вказані банківські реквізити 4824 гривні. Проте опалювальні матеріали заявниця так і не отримала.
Аналогічно жертвою шахраїв стала й 61-річна односельчанка потерпілої. Кілька днів тому окрім оплати 9520 гривень за дрова вона ще втратила 1200 гривень за псевдодоставку колод.
А 16-річний херсонець на початку цього тижня в одному з популярних месенджерів вирішив придбати смартфон. В результаті підліток перерахував невідомому псевдопродавцю 20600 гривень. Проте гаджет досі не отримав.
Так і 28-річний житель обласного центру залишився без 30 тисяч гривень, які він перерахував при здійсненні покупки на онлайн-біржі.
Поліція звертає увагу громадян: щоб не стати жертвою подібних схем шахрайства, слід скористатися усіма можливими засобами, аби перевірити продавця на доброчесність та дізнатися його рейтинг довіри. Не можна довіряти занадто низьким цінам на товари, а слід обов’язково спочатку порівняти вартість з іншими сайтами. І головне – під час покупки необхідно оплачувати товар лише після його отримання.