
Про це повідомили в пресслужбі Херсонської ОВА.
У дописі відомства йдеться про те, що робота ради проходила під головуванням заступника начальника ОВА Ярослава Шанька, за участі членів регіональної ради та запрошених фахівців Центру громадського здоров'я МОЗ України та інформаційно-аналітичного центру медичної статистики.
Йдеться РїСЂРѕ те, що РЅР° засіданні розглянули питання РѕС…РѕСЂРѕРЅРё Р·РґРѕСЂРѕРІ'СЏ - виявлення інфекцій та амбулаторне лікування пацієнтів Р· туберкульозом С– ВІЛ. Зокрема, кураторка Херсонської області РІС–Рґ Центру громадського Р·РґРѕСЂРѕРІ'СЏ РњРћР— України Ліна Бондарева розповіла РїСЂРѕ РїС–РґСЃСѓРјРєРё моніторингового візиту РЅР° Херсонщину.В
Йшлося про заходи, які допомагають реалізовувати Державну стратегію у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам на період до 2030 року та Державну стратегію розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню. Обговорили проведення місячника боротьби з туберкульозом "Так! Ми можемо подолати туберкульоз".
Також зазначається, що були презентовані результати реалізації гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Товариства Червоного Хреста протягом 2023 року та плани на 2024 рік.
"Сподіваємося, що допомога Центру громадського здоров’я та міжнародних партнерів буде продовжена, незважаючи на складну ситуацію в регіоні", - зазначив заступник начальника ОВА Ярослав Шанько.
Раніше повідомлялось про те, що херсонська лікарня отримала обладнання для догляду за передчасно народженими малюками.
Також йшлося про те, що механізм реалізації будівництва підземної лікарні та пренатального центру було обговорено під час зустрічі координатори з гуманітарних питань ООН Деніз Браун з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним.
ІНТЕНТ