
аСлідчі Бериславського районного відділу Національної поліції встановили, хто був першим головою окупаційної адміністрації села Бургунка Тягинської сільської громади на звільненій правобережній частині Херсонщини. Місцева мешканка Ніна Наконечна встигла побути на цій «посаді» менше двох місяців, але за це вона може сісти на 10 років за ґрати з конфіскацією майна.
Про це з посиланням на оприлюднену їй підозру в колабораційній діяльності повідомляє Центр журналістських розслідувань.
Слідчі встановили, що 54-річна Наконечна РќС–РЅР° Леонідівна, ще навесні 2022 СЂРѕРєСѓ добровільно перейшла РЅР° Р±С–Рє РІРѕСЂРѕРіР°. Р’РѕРЅР° працювала головою окупаційної адміністрації СЂС–РґРЅРѕРіРѕ села Бургунка РўСЏРіРёРЅСЃСЊРєРѕС— громади Бериславського району Р· кінця квітня РїРѕ початок червня 2022 СЂРѕРєСѓ.В
РќС–РЅР° Наконечна виявилась такою нездарою, що навіть окупанти РЅРµ захотіли терпіти С—С— РЅР° посаді гауляйтерки С– замінили С—С— на 45-річного Сергія Щербину, ексдепутата Бургунської сільської ради РІС–Рґ Партії регіонів.В
Сама ж Наконечна після звільнення з «посади» короткий час попрацювала в одному з віджатих окупантами магазинів, а потім втекла до Росії.
За скоєний нею злочин Національна поліція України повідомила Ніні Наконечній підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 КК України. Їй світить від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.