
14 лютого волонтери Сергій Р· організації "Вільні люди" та Ростислав – "Сильні, Р±Рѕ вільні", Р° також РІРѕРґС–Р№ Віктор евакуювали Р· Токарівки Херсонської області РїРѕРґСЂСѓР¶Р¶СЏ та С—С…РЅС–С… 15 собак С– 20 котів.В
Фотокореспондент
Медіаплатформи “Вгору” Олександр Корняков був разом із волонтерами та зафіксував евакуацію тварин.
Чоловіки сказали, що сьогодні пощастило, тому що на вулиці туман і російські військові з лівобережжя Херсонщини не бачили їх. Адже цей населений пункт постійно перебуває під російським вогнем.
Також благодійник Ростислав додав, що на вулиці, де проживали чоловік із дружиною вціліло лише 3 будинки. Токарівку постійно атакують керованими авіабомбами, градами та артилерією.
Людмила Подоляка – жінка, яку евакуювали з села, розповіла, що коли вони з чоловіком придбали будинок у Токарівці, то підбирали всіх тварин.
За її словами, вони виїхали, тому що собаки бояться вибухів. За цей час загинуло 4. У них був серцевий напад, каже Людмила.
“Дуже багато гине тварин. Дуже багато. У нас по вулиці в кожному дворі загинула собака. Тому ми виїхали. Заради них”, – розповіла жінка.
З волонтерами Людмила зв'язалася через ветеринара.
“Ви знаєте, я зрозуміла, що найдобріші люди ті, які люблять тварин”, –  додала жінка.
- 7 лютого російські військові обстріляли Токарівку на Херсонщині, поранений 62-річний чоловік, у нього діагностували вибухову травму.
- 6 лютого через російський обстріл села Токарівка на Херсонщині поранення отримали 60-річний чоловік та 74-річна жінка. Вони потрапили під удар поблизу місцевої крамниці, йдеться в повідомленні.