
Після успіху попередніх програм, коли українські фермери отримували підтримку у вигляді зернових рукавів і допоміжного обладнання протягом 2022 року та на початку 2023 року, ФАО тепер готова надати довгострокові рішення. Основна увага буде зосереджена на підтримці малих та середніх фермерських господарств Херсонської області, зміцненні стійкості та сталості аграрного сектору у регіоні.
«Ця ініціатива має вирішальне значення для забезпечення потужностями для зберігання українських зернових та олійних РІРёСЂРѕР±РЅРёРєС–РІ, особливо тих, СЏРєС– працюють Сѓ найбільш постраждалій Херсонській області. Довгостроковий вплив сприятиме підтримці глобальних поставок продовольства, зміцненню продовольчої безпеки та захисту засобів РґРѕ існування СЏРє РЅР° СЂС–РІРЅС– домогосподарств, так С– РЅР° національному СЂС–РІРЅС–В», – зазначив П’єр Вотьє, голова офісу ФАО РІ Україні.В
Загалом ФАО та Мінагрополітики планують роздати 244 модульних сховища. Ці зерносховища будуть доступні для сільгоспвиробників, які обробляють землі на території Херсонської області. Надання модульних одиниць зберігання буде визначатися на основі кількості отриманих заявок і частки оброблюваної землі, повідомив Офіс ФАО в Україні.
Щоб взяти участь у програмі, фермери повинні мати від 100 га землі в Херсонській області в офіційному обробітку та використовувати отриману техніку для зберігання власної зібраної продукції.
Заявки приймаються протягом трьох тижнів РґРѕ 21 січня 2024 СЂРѕРєСѓ. Після РѕР±СЂРѕР±РєРё та аналізу РІСЃС–С… отриманих заявок учасники програми отримають підтвердження РґРѕРїРѕРјРѕРіРё через ДАР та будуть повідомлені РїСЂРѕ час доставки.В
Через обмежену кількість модульних одиниць зберігання заповнення та подання заявки не є гарантією підтримки та залежить від критеріїв оцінки та остаточного рішення ФАО.
Seeds