
Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Також РґРѕ поліції звернувся 45-річний житель Скадовського району, СЏРєРёР№ РЅРёРЅС– проживає РЅР° деокупованій території України. Чоловік РїРѕСЏСЃРЅРёРІ, що хотів відновити РІРѕРґС–Р№СЃСЊРєРµ посвідчення керування автомобілем та трактором. Знайшов оголошення РІ мережі Інтернет С– переказав 32 тисячі гривень нібито Р·Р° послуги Р· відновлення документу, але нічого РЅРµ отримав. Кошти Р№РѕРјСѓ теж РЅРµ повернули. В
Заволоділи шахраї й коштами 42-річної херсонки. Жінка отримала повідомлення нібито від сестри з проханням терміново позичити гроші. Не перевіривши інформацію, заявниця перерахувала 38 тисяч гривень. Згодом дізналася, що акаунт родички "взламали" й аферисти від її імені розсилали всім друзям та знайомим повідомлення з проханням позичити гроші.
Р—Р° СѓСЃС–РјР° фактами поліція відкрила кримінальні провадження Р·Р° СЃС‚. 190 «Шахрайство» РљРљРЈ.В
Нагадуємо: якщо вам надходять подібні повідомлення від рідних, друзів чи знайомих, спочатку самі зателефонуйте цим людям і дізнайтеся, чи дійсно вони потребують допомоги. Напишіть вашим спільним знайомим і запитайте, чи не отримували вони подібних повідомлень про фінансову допомогу. Зазвичай шахраї одночасно роблять розсилку всім підписникам.
Також обов’язково перевіряйте достовірність інформації перед тим, як вчиняти якісь дії, а товари купуйте на офіційних ресурсах та лише з післяплатою.
Пам’ятайте: якщо вам телефонує працівник банку, він ніколи не буде запитувати і не має права дізнаватися PIN-код до вашої платіжної картки, тризначний номер на звороті картки, коди підтверджень платежів або паролі до інтернет-банкінгу. Якщо вам телефонує нібито банківський працівник із такими питаннями – це шахрай! Негайно припиніть розмову і звертайтеся до поліції.