У Херсоні проходить арт-фестиваль муралів


З 28 червня по 24 серпня 2023 у Херсоні проводиться відкритий арт-фестиваль муралів на бомбосховищах «Від Конституції до Незалежності».

Про це повідомляє Херсонська МВА у Telegram.

Зазначається, що метою фестивалю є підтримка херсонців засобами арт-терапії, внесення позитивного настрою та естетики на вулиці міста, а також популяризація українського мистецтва.

Крім цього, завданням фестивалю є привернення уваги громадськості до вирішення безпекової ситуації у Херсоні, а також залучення до його організації митців, волонтерів, громадян міста та України.

Відомо, що взяти участь у арт-фестивалі можуть всі охочі професійні митці, студенти ВНЗ, учні мистецьких шкіл, члени творчих аматорських об’єднань та інші.

Правила участі у фестивалі:

– Усі надписи та друковані матеріали проєкту повинні виконуватися українською мовою;
– Кожен учасник, або група можуть подати необмежену кількість робіт.
Тематика фестивалю довільна, проте перевага буде надаватися напрямам:
  • «Херсон незламний»;
  • «З Україною РІ серці»;
  • «Херсон квітучий»;
  • «Херсон – місто сонця»
  • «Флора, фауна Херсонщини»
  • «Спадщина Поліни Райко»
Об’єктом проєктування є вуличні бомбосховища, встановлені на вулицях Херсона розміром 3 х 5,8 м та 4,2 х 6 м.

Участь у фестивалі є відкритою та безоплатною.

Для участі в Арт-фестивалі необхідно направити заявку в електронному форматі на адресу КЗ СМО «Дизайн-ліцею» ХМР dl2011@ukr.net, в якій зазначити:

– прізвище, ім’я, по батькові, дату народження автора (авторів);

– місце проживання (повну адресу) автора (авторів) до війни та на час надання проєкту, контактний телефон, електронну адресу;

– назву роботи та короткий опис ідеї;

– ескіз/фото/візуалізація проєкту муралу та його технічний опис, включно з інформацією про розміри, кольори, тощо (2 pdf файли з усіма зображеннями);

– автор сам бере участь у реалізації проєкту, або надає право зробити це іншим людям (волонтерам).
Наразі у Херсоні вже є декілька прикрашених мобільних укриттів:
РњРѕСЃС‚
Вернуться назад