
50-річний херсонець у соціальній мережі прочитав повідомлення про можливість жителями деокупованих територій отримати грошову допомогу. Чоловік перейшов за посиланням, ввів дані своєї банківської картки і чекав, що йому на рахунок надійдуть кошти. Натомість шахраї зняли з його рахунку 4000 гривень.
57-річна жителька Херсонського району стала жертвою «банківського» шахрая. Заявниці зателефонувала невідома жінка, представилася клієнт-менеджером банку і повідомила, що з карткою заявниці проводяться підозрілі операції. Щоб убезпечити рахунок, аферистка попросила назвати код з смс-повідомлення, яке надійшло жінці на телефон. Після чого з рахунку потерпілої зникло 5 тисяч гривень, а також на її ім’я оформили кредит на таку саму суму.
54-річна жителька передмістя Херсона стала жертвою шахрайства, замовляючи товар через мережу Інтернет. У телеграм-каналі вона прочитала оголошення про продаж сіна люцерни за прийнятною ціною. Заявниця зв’язала з продавцем і замовила 100 тюків сіна.
Продавець РїРѕРїСЂРѕСЃРёРІ РїРѕРІРЅСѓ передоплату, тож жінка перерахувала РЅР° Р№РѕРіРѕ рахунок 4400 гривень. Продавець обіцяв доставити замовлення наступного РґРЅСЏ Р·Р° адресою заявниці. Але РЅС– наступного РґРЅСЏ, РЅС– СѓРїСЂРѕРґРѕРІР¶ тижня товар ніхто РЅРµ РїСЂРёРІС–Р·, гроші жінці РЅРµ повернули, Р° телефонний номер продавця Р±СѓРІ заблокований. В
Пам’ятайте основне правило купівлі товару в інтернеті – передоплату можна вносити тільки перевіреним продавцям або магазинам, якщо ж продавець вам не відомий, сплачуйте товар  тільки після його отримання та перевірки!