СБУ завершує розслідування щодо ексгауляйтера Верхнього Рогачика на Херсонщині


Служба безпеки України завершує розслідування проти колишнього гауляйтера Верхнього Рогачика у Херсонській області Євгена Бабича.

Про це свідчить відповідний документ з сайту Офісу Генерального прокурора.

Бабичу інкримінували колабораціонізм. Він пішов на співпрацю з російськими окупантами не раніше 5 серпня 2022 року.
Пропозицію стати гауляйтером Верхнього Рогачика Бабич отримав від одного з “заступників” гауляйтера Херсонщини Віталія Булюка.

На “посаді” він встановлював та забезпечував функціонування російського окупаційного режиму в Верхньорогачицькій громаді.

Також Бабич агітував людей ставати колаборантами і приймав їх на роботу в окупаційну адміністрацію громади.

Додатково Євген Бабич здійснював керівництво комунальними підприємствами, зобов’язував фізичних та юридичних осіб підпорядковуватись своїй адміністрації.

За це Бабичу загрожує від 5 до 10 років в’язниці (з додатковими обмеженнями та конфіскацією майна або без такої).

Раніше повідомлялось про те, що у Верхньому Рогачику змінився гауляйтер. Замість Євгена Бабича “призначили” втікача з Херсона Андрія Забіру.

Але реальну владу в селищі має інша людина. Деталі – за посиланням.

РњРѕСЃС‚
Вернуться назад