
Місто Херсон, Бериславський та Херсонський райони щоденно потерпають від обстрілів з боку російської армії. Минулої доби окупанти вдарили по мирним населеним пунктам з мінометів, артилерії, танків та РСЗВ. Ворожі снаряди поцілили в інфраструктуру, житлові будинки зазнали значних руйнувань. У місті Херсон вибухи лунали і вдень, і вночі. У мікрорайоні ХБК, в центрі міста, у с.Чорнобаївка та смт Антонівка пошкоджені багатоповерхові та приватні будинки, медичний заклад, є постраждалі серед місцевих жителів:




 жертвою артобстрілу з боку російських військових став 45-річний херсонець. Чоловік мешкає неподалік Гідропарку і під час обстрілу знаходився вдома. З мінно-вибуховою травмою рук його доставлено в лікарню;

 внаслідок обстрілу військами СЂС„ мікрорайону ХБК поранено 31-річного місцевого жителя. Чоловіка Р· РјС–РЅРЅРѕ-РІРёР±СѓС…РѕРІРѕСЋ травмою, травмою голови та переломами доставлено РІ лікарню; В

 у смт Антонівка під час артобстрілу отримав поранення 58-річний чоловік. З мінно-вибуховою травмою та ранами обличчя його доставлено в лікарню.В поліцію звернулася жителька с.Новорайськ Бериславського району, яке ЗСУ звільнили у листопаді. Жінка повідомила, що під час окупації села її 70-річний батько поїхав на велосипеді на роботу через поле. Його шлях пролягав повз блокпост російських військових. Того дня чоловік додому не повернувся. Його знайшли побитим у вкрай тяжкому стані. Зі слів заявниці, військові рф побили її батька, забрали його велосипед та рюкзак з особистими речами. Того ж дня чоловік від отриманих травм помер. Поліція відкрила кримінальне провадження та встановлює всі обставини злочину.
Поліція встановлює РѕСЃРѕР±Сѓ та обставини смерті невідомого чоловіка, тіло СЏРєРѕРіРѕ виявили РІ полі Р·Р° селом Новопетрівка Високопільської громади. Поле та підступи РґРѕ РЅСЊРѕРіРѕ заміновані. В
За минулу добу поліція відкрила 25 кримінальних проваджень за ст.438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.