Окупанти “віджимають” та перейменовують АТБ на Херсонщині: реакція представника мережі

Окупанти “віджимають” та перейменовують АТБ на Херсонщині: реакція представника мережі
Російські окупанти та колаборанти захоплюють усе українське, в тому числі підприємства й супермаркети.

Перейменували АТБ у Генічеську

Супермаркету у Генічеську окупанти днями зробили “ребрендинг”, начепивши зверху вивіски АТБ клейонку з написом “Ельма Маркет”. Логотипом захопленого магазину стало зелене яблуко.

Фото: з відкритих джерел

Також на будівлю АТБ вивісили банер, який закликає завітати до магазину. Примітно, що заклик написали трьома мовами – російською, українською і турецькою.

Фото: з відкритих джерел

Насправді мережа оригінальних “Ельма Маркетів” належить Туреччині. Вони мають таку ж назву – Elma Market – і логотип у вигляді зеленого яблука. Elma з турецької так і перекладається – яблуко.


Як оригінальні Elma Market пов’язані з окупантськими витівками, нам не вдалося дізнатися. Цілком можливо, що росіяни просто зробили те, що їм вдається найкраще – вкрали.

Elma Market, Туреччина
Elma Market, Туреччина Фото: Відкриті джерела

Реакція генічан

В соцмережах подія викликала обурення у користувачів. У місцевій групі Генічеська масово почали звинувачувати та проклинати окупантів, а також нагадувати, що ЗСУ вже близько.

Скріншот коментарів в групі Генічеська / Facebook
Скріншот коментарів в групі Генічеська / Facebook

Що говорять в АТБ

Ми поговорили з прессекретарем мережі супермаркетів АТБ Сергієм Демченком про ситуацію, що склалася.


За його словами, в компанії слідкують за магазинами, які залишилися в окупації, але не мають можливості повпливати на ситуацію.


“Отримувати інформацію про дії окупантів та колаборантів з приводу наших супермаркетів непросто. У нас є свої канали інформації, зокрема це ті люди, що залишилися на окупованих територіях і мають можливість відстежувати ситуацію”, – зазначає Сергій.


За підрахунками компанії, близько 100 магазинів знаходяться зараз на окупованих територіях в руках загарбників. Які це несе збитки – поки невідомо.


“Станом на зараз ми не можемо рахувати збитки, бо докорінно не знаємо, що з тими магазинами відбувається. Чи ціле обладнання, чи його викрали, чи придатні приміщення до експлуатації, і так далі. Оцінити зможемо тільки після деокупації”, – наголошує представник АТБ.


Нагадаємо, що продукти до Генічеська зараз везуть з Криму, а розрахунок за покупки відбувається у двох валютах – гривні та рублі у розрахунку 1 гривня = 1.85 рубля.


Генічеськ.City
Вернуться назад