У Херсоні відбувся фестиваль "Великдень разом"

У Херсоні відбувся фестиваль "Великдень разом"
Фестиваль "Великдень разом" відбувся у Херсоні. До обласного центру приїхали 30 студентів з різних міст України. 

Фестиваль "Великдень разом" проводиться увосьме. До цього студенти вже побували у Сумах, Запоріжжі, Львові, Мелітополі, - розповідає координаторка проєкту  Софія Гаркот. 

" Мета фестивалю – це на базі християнських цінностей об’єднання християн з усіх куточків України", - каже Софія. У програмі фестивалю майстеркласи для дітей та дорослих з писанкарства, виготовлення листівок, коників-мотанок .Навчає дітей робити ляльок-мотанок Анастасія Бохенко- студентка Українського католицького університету. 

"Зараз ми робимо майстерклас "Ляльки-мотанки" для дітей – це дуже давня традиція. Ляльки з тканини вони працювали з давніх-давен як обереги для дітей в українських сім’ях. Приблизно на ляльку йде 5-7 хвилин і виходить класний результат", - розповідає Анастасія.
 
Вперше бере участь у фестивалі Христина Клімаш. Говорить, вирішила цьогоріч провести Великдень з користю для інших. 

" Я вважаю, що дуже цінно поширювати українські  традиції для молоді, щоб потім ця молодь могла навчити своїх дітей і поширювати також українські традиції, бо це дуже важливо сьогодні", - каже Христина. Херсонці діляться враженнями від фестивалю.

" Це дуже захоплююче. Поки ти зробиш одне, потім ще інше – це так цікаво", - каже Вікторія.

UA:Херсон
Вернуться назад