Мешканці херсонської багатоповерхівки розпочали боротьбу з ялинковим ринком

Щороку на передодні новорічних свят мешканці багатоповерхівки за адресою вул. Миру, будинок 10, у Херсоні спостерігають зі своїх вікон як на їх прибудинковій території, торгують ялинками. Те, що не встигли  реалізувати, залишають просто неба разом з купою сміття, перетворивши облаштований газон у витоптане поле.
Зауваження чи прохання мешканців будинку торгаші ігнорують. Тому цього сезону люди вирішили боротися з ялинковим ринком не словами, а добрими справами і висадили алею із 46 кущів самшиту

Проте херсонці побоюються, що їх зусилля можуть бути марними, адже люди, які щорічно влаштовують на цьому місці розпродаж ялинок, вже почали їм погрожувати.


Віталій: «Кілька дерев ми з мешканцями будинку посадили 10 листопада цього року. І в той день до нас підійшли незнайомі чоловіки, які були розгнівані, що ми висаджуємо рослини. Вони почали погрожувати, що повикорчовують дерева, адже на цій території незабаром  торгуватимуть ялинками, і наші дерева їм будуть заважати».

Проте, погрози людей не зупинили і вони вирішили продовжити озеленення. 12-річний Дмитро прийшов садити древа разом з мамою, зізнається, справа не з легких, але варта того:

«Мені сподобалося брати участь у «зеленій» акції. Сподіваюся, що вже навесні тут буде гарно».

Олександр: «На цьому місці колись росли кущі троянд, було приємно дивитися на такий зелений куточок біля нашого будинку. Але з тих пір, як взимку  тут почали влаштовувати ялинковий ринок, рослини гинуть. Міська влада закриває на це очі, роздаючи дозволи на торгівлю, замість того, щоб подбати про довкілля у місті. Ми втомилися чекати, поки комунальні служби почнуть хоч якось виправляти проблеми, які наразі існують в обласному центрі. Раніше у Херсоні висаджували дерева, кущі, квіти, але останні роки, цього не роблять. Наше місто скоро просто потоне в смітті».

firstregion.com.ua
Вернуться назад