Херсонців запрошують провести час весело, яскраво і незабутньо

 Завтра усіх запрошують провести час весело, яскраво і незабутньо! За підтримки Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе" 17 травня пройде одразу 2 заходи: вдень радимо відпочити у сквері "Каштан". На свіжому повітрі дітей розважатимуть аніматори. Також спортивні і активні учасники зможуть поганяти у м'яча з футбольною командою "Майстер-С Zollex", юними чемпіонами Кубку "Колосок", якими, до слова, вже кілька років опікується Юрій Рожков.

Друзі, для Вас і Ваших родин - концерти, ігри, конкурси та естафети! Адже Громадська платформа "Добро переможе" підтримує здоровий спосіб життя!
А вже увечері 17 травня можна відвідати ДКТ, де о 18:00 відбудеться підбиття підсумків традиційного душевного конкурсу "Мама року". Наші активні жінки: мами, трудівниці, волонтерки, розумниці і красуні заслуговують на увагу! Завтра на їх честь звучатимуть фанфари та оплески! Їх посмішки осяюватимуть прожектори! Квіти вдячності даруватимуть близькі і рідні! Обов'язково відвідайте "Мама року" зі своїми дітьми, виховуйте повагу до Жінок змалку, вчіть бути соціально активними! 
Вернуться назад