Почему ничего не делается, чтобы остановить пожары в плавнях - сегодня херсонцы собираются спросить об этом у областной власти

Сегодня херсонцев приглашают собраться перед зданием облгосадминистрации и задать вопрос руководителям области.
А вопрос у людей есть.
Собраться горожан в фейсбуке призывает Римма Бараненко, которая вчера стала свидетелем очередного пожара в районе Молодежного пляжа:
О 17.00 я йшла додому і побачила біля річки стовп диму та язики полум'я. Спустилася до плавнів. Викликала пожежних, поліцію.
Пожежна, виявляється, чергувала поряд. Тому що загорання було по обидва боки від дороги, яка веде на Молодіжний Пляж. І вони по черзі їздили туди-сюди і гасили то одне вогнище, то інше. Загасити повністю вогонь не вдавалося, бо епіцентр його був у місцях недоступних для проїзду. Людям там по пояс води. Тому залишалося лише спостерігати, щоб вогонь не дібрався до будівель приватних будинків, які стояли прямо біля очерету.
Висновок із розмови з вогнеборцями: гасити вже важко. Легше попередити!
Далі приїхала поліція. Написали заяву про злочин. Але звісно: я нікого не побачила. Палій давно зробив свою справу і зник. Місцеві підтвердили, що горіло весь день.
Ні для кого не секрет, що цей жах роблять бракон'єри, щоб було легше ловити щуку, в якої зараз нерест. А що буде з природою та іншими тваринами - їм байдуже!
А ЧОМУ ЦЕ БАЙДУЖЕ НАШІЙ ОБЛАСНІ ВЛАДІ? Чому нічого не робиться, щоб це зупинити?
ПРИХОДЬТЕ ЗАВТРА 25.03.19 О 10.00 ДО ОБЛАСНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СПИТАТИ ПРО ЦЕ!
Інакше післязавтра вогонь може бути біля вашої домівки.
Чекаємо всіх небайдужих!

Любимый Херсон
Вернуться назад