
Інженера з Дніпропетровщини обвинувачують у службовій недбалості. Через його дії підряднику безпідставно виплатили з бюджету майже 2 млн грн.
Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.
У вересні 2018 року інженер уклав договір з одним із департаментів Херсонської ОДА. Він мав контролювати ремонт автодороги в Херсонському районі: стежити за якістю робіт, обсягами, матеріалами та перевіряти, чи відповідають вони проєкту і кошторису, йдеться у дописі.
Свої обовязки він не виконав. До офіційних документів внесли неправдиві дані про нібито виконані роботи. На підставі цих документів підряднику незаконно перерахували майже 2 мільйони гривень бюджетних коштів, повідомили у прокуратурі.
Щоб повернути збитки, до суду подали цивільний позов. Обвинуваченому загрожує до п'яти років ув'язнення. Розслідування проводили слідчі поліції області, додали у відомстві.
Раніше у прокуратурі повідомляли про те, що у Херсоні судитимуть підрядника, який завищив вартість ремонту гуртожитку одного з фахових коледжів.
Джерело – Суспільне