Окупаційний губернатор лівобережжя Херсонщини Володимир Сальдо наказав прибрати у селищі Велика Лепетиха адресні таблички, на яких є написи українською мовою.

Про це йдеться у сюжеті окупаційного медіа.

Сальдо приїхав до Великої Лепетихи та зустрівся з очільницею місцевої окупаційної адміністрації Ольгою Барановською, яка нещодавно похизувалась придбанням роутера для незаконного водоканалу.

На зустрічі він наказав прибрати з будинків супутникові антени, які можуть транслювати українські канали та адресні таблички з написами українською мовою.

Цікаво, що під час розмови з Барановською Сальдо інколи розмовляв…українською мовою.

“Следущий раз приїду, шоб не одного “горинича” не было. Почти на каждом доме. Наших тарелок увидел, вони ж менші, штук десять. Хто протестує – значить він їх дивиться. Хто не дивиться – їм до лампочки”, – сказав Сальдо.

Раніше повідомлялось, що російське Мінпросвіти з 1 вересня хоче виключити українську мову з освітніх програм. Це стосується і тимчасово окупованих РФ територій України. При цьому окупаційна влада стверджує, що в минулому навчальному році понад 12 тисяч учнів лівобережжя Херсонщини вивчали українську мову в школах