Слідство готове встановити не тільки замовників вбивства активістки Катерини Гандзюк, а й тих, хто здійснював тиск на прокурора у цій справі, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Ми готові не тільки до встановлення замовника, а й того, хто попередив, хто здійснював тиск на прокурора”, – заявив генпрокурор.

Крім того, Луценко підкреслив, що не має наміру більше конкретизувати деталі розслідування. Паралельне джерело інформації “не сприяє слідству”, заявив генпрокурор, маючи на увазі тимчасову слідчу комісію парламенту у цій справі.

За словами Луценка, такі дії з боку ТСК як “оголошення по своєму бажанню тих чи інших людей винними” є неприпустимими.

Раніше повідомлялося, що голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який можливо причаний до організації вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк, заявив, що добровільно не піде  у відставку, а тільки якщо відповідне рішення підтримають депутати облради.

Нагадаємо, Владислава Мангера виключили з ВО Батьківщина, хоча він називає це “призупиненням членства” на час розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Це рішення політрада партії прийнялапісля того, як батько Віктор Гандзюк заявив, що організатор вбивства співпрацював з членом Батьківщини Владиславом Мангер і членом БПП Андрієм Гордєєвим.