
Колишній депутат Каховської міської ради Олександр Макаров очолив окупаційну школу в селі Тавричанка на Херсонщині.
Про це повідомив Центр журналістських розслідувань (ЦЖР) із посиланням на реєстри окупантів і власні джерела.
Зазначається, що Макаров очолює окупаційну школу у Тавричанці з 10 жовтня.
У 2010 році Олександра Макарова обрали депутатом Каховської міської ради від "Партії регіонів". У 2015 році його обрали депутатом Каховської міськради від "Опозиційного блоку", проте невдовзі достроково склав свої повноваження.
З 2005 по 2020 роки, з кількарічною перервою, Макаров очолював Каховську школу №3. Він також вів туристичний гурток і викладав географію.
За даними ЦЖР, окупаційну школу в Тавричанці відкрили 9 березня 2023 року. З того часу це село є окупаційним адміністративним центром Каховської, Любимівської, Тавричанської, Зеленопідської та частини Таврійської громад Херсонщини. Раніше її окупаційний заклад очолювала Наталя Гальченко.
До грудня 2021 року вона очолювала місцеву Асканійську державну сільськогосподарську дослідну станцію Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України.
- З 24 лютого 2022 року територія Каховської міської територіальної громади окупована армією РФ. Громада потерпає від проблем з постачанням світла, газу і води. Майже цілком відсутній у місті й мобільний зв’язок.
Джерело – Вгору