
Заступник начальника Херсонської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку Михайло Лемак залишив свою посаду.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Лемак підбив підсумки своєї півторарічної діяльності на посаді. Серед досягнень він зазначив – підвищення цифрової спроможності регіону, відновлення роботи центрів надання адмінпослуг, реалізацію проєктів з кіберзахисту, підтримку підприємництва, розширення міжнародної співпраці та залучення понад 1,5 мільярда гривень допомоги у 2024 році.
За інформацією видання МОСТ, Михайло Лемак переходить на роботу до Державного агентства розвитку туризму України. У своїй заяві він також повідомив про повернення до лав Державної прикордонної служби.
- Михайла Лемака призначили на посаду заступника голови ХОВА 7 листопада 2023 року.
- Нещодавно керівниця апарату Херсонської обласної державної адміністрації Тетяна Козирська звільнилася із займаної посади.
Джерело – Вгору