
Упродовж 7 квітня 2025 року військові РФ атакували Херсон і Садове, поранені 4 людей. Один чоловік перебуває у важкому стані. Також ушпиталили жителя Широкої Балки.
Про це стало відомо із повідомлень Херсонської ОВА, Херсонської МВА та ДСНС.
О девʼятій ранку військові РФ атакували з дрона 47-річного чоловіка у Дніпровському районі Херсона. Через скидання вибухівки він дістав вибухову травму та контузію. Херсонець самостійно звернувся до лікарні.
Близько 13:00 російська армія обстріляла з артилерії Садове. У важкому стані до однієї з херсонських лікарень доставили 20-річного хлопця.
До лікарні звернулися двоє чоловіків, які потрапили під російський артобстріл Херсона близько 09:00. У херсонців, яким по 49 років, діагностували вибухові травми та контузії. Обох ушпиталили.
Джерело – Вгору