
У Херсоні, 17 листопада, рятувальники ліквідували пожежі в приватному будинку та у квартирі. Причини цих загорянь встановлюються.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС Херсонської області.

Перший виклик на номер Служби 101 м. Херсон надійшов о 7:55. Горів приватний житловий будинок. Рятувальники загасили пожежу на площі 50 квадратних метрів.

О 9:42 поступив другий виклик про пожежу в одній з квартир багатоквартирного будинку. Пожежу загасили на площі 30 квадратних метрів, запобігши розповсюдженню вогню на сусідні квартири, йдеться в повідомленні.
- У Білозерці Херсонської області горів будинок по вулиці Херсонській. Зараз фахівці встановлюють причини пожежі.
- 16 листопада армія РФ обстріляла Інгулець Херсонської області. Горів один із будинків.
- Цього ж дня військові РФ атакували автівку в Дніпровському районі Херсона. Через атаку автомобіль загорівся.
Джерело – Вгору