
З 6 лютого 2024 року на Херсонщині у Федорівському, Інгулецькому та Лиманецькому старостатах працюватимуть соціальні пральні. Жителі Понятівки, Токарівки, Микільського, Іванівки та Новотягинки отримуватимуть послуги прання в Інгульці.
Про це повідомили на сторінці Дар’ївської сільської ради у фейсбуці.
У дописі йдеться, що з відкриттям пральні громаді допомогли благодійні організації.
У благодійну допомогу увійшли: три пральні машини, три сушарки, пральні та миючі засоби. Також благодійники покриють оплату праці праль.
Деталі для відвідувачів:
- Графік роботи: понеділок – субота, з 9:00 до 17:00.
- Старт останнього прання: 15:00.
- Телефон гарячої лінії: 0 800 337 846.
Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном гарячої лінії, або безпосередньо у Федорівському, Інгулецькому та Лиманецькому старостатах.
Усі послуги повністю безплатні.
- 5 лютого начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив, що на Херсонщині потребу в опалювальних матеріалах для жителів сільської місцевості закрили на 90%.
- Заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько раніше розповідав, що станом на 4 лютого 34 тисячі 300 жителів Херсонщини отримали грошову допомогу на суму понад 93 млн гривень.
Джерело – Вгору