
У Херсоні повідомили про підозру у колабораціонізмі 56-річній жінці, яка під час окупації стала першою проректоркою "технічного університету".
Про це йдеться на сайті поліції Херсонської області.
Підозрювана організовувала навчання за російськими стандартами у захопленому окупантами виші, входила до приймальної комісії, набирала студентів та викладала "філософію" російською мовою, повідомили у відомстві.
Також вона виконувала функції касира — отримувала гроші в рублях і роздавала зарплати. Крім цього, набирала викладачів і працівників, керувала різними відділами університету, йдеться в дописі.
Дії херсонки кваліфікували як співпрацю з ворогом та впровадження стандартів освіти країни-агресора. Їй загрожує до трьох років ув’язнення, повідомили у поліції.
Джерело – Суспільне