
Прокуратура повернула державі понад 13 гектарів землі, розташованої у межах Станіславської громаді на Херсонщині. Її вартість понад 17 мільйонів гривень.
Про це у Facebook повідомила обласна прокуратура.
На земельній ділянці розташовані будівля охорони, гідротехнічна споруда та дві насосні станції. У 2018 році державний реєстратор безпідставно зареєстрував майно на фізичну особу, яка потім поза конкурсною процедурою передала права власності іншій компанії. При цьому реальні будівлі займали лише 15 квадратних метрів, що в тисячу разів менше від відведеної ділянки, повідомили у відомстві.
Раніше суд визнав незаконною передачу землі приватному товариству й скасував договір оренди. Тепер прокуратура забезпечила реальне виконання ухваленого рішення. У власність громади повернули понад 13 гектарів земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики та оборони, йдеться у дописі.
Раніше в Офісі генпрокурора повідомляли, що прокуратура повернула державі 550 гектарів земель Національного природного парку "Кам’янська Січ" у Херсонській області.
Джерело – Суспільне