
Про підозру у колабораційній діяльності заочно повідомили жительці Генічеська, яка добровільно взяла участь у псевдовиборах на ТОТ Херсонщини та отримала мандат від партії "Єдина Росія".
Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.
У дописі йдеться, що 49-річна жителька Херсонщини у 2023 році взяла участь у незаконних виборах на тимчасово окупованій території та очолила "раду депутатів" "Генічеського муніципального округу". На псевдопосаді вона опікувалась адміністративними та організаційними питаннями і повністю забезпечувала діяльність "ради".
Досудове розслідування здійснює УСБ України в Херсонській області. За вчинене підозрюваній загрожує до десяти років позбавлення волі, повідомили в прокуратурі.
Раніше обласна прокуратура повідомляла, що трьом посадовцям окупаційної адміністрації Херсона заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності.
Джерело – Суспільне