
Правоохоронці заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності жителю Нової Каховки Херсонської області. За організацію незаконних "виборів" йому загрожує до 10 років ув'язнення.
Про це в Telegram повідомляє поліція Херсонської області.
Як встановили слідчі, у березні 2023 року чоловік брав участь в організації та проведенні незаконних "виборів" на тимчасово окупованій території Херсонської області в складі виборчої комісії в Генічеську, йдеться в повідомленні
Підозрюваний брав участь в опрацюванні протоколів для підрахунку голосів, а також затверджував результати псевдовиборів, повідомили в поліції.
Раніше в прокуратурі повідомили, що жительку Генічеського району судитимуть за колабораційну діяльність. У квітні 2023 року вона очолила незаконну виборчу комісію в Іванівці і допомагала російським окупантам організувати та провести псевдовибори на ТОТ Херсонщини.
Джерело – Суспільне