
838 день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Російська армія продовжує обстрілювати Херсон та Херсонську область з різних видів озброєння. Водночас Сили оборони створили плацдарм на лівому березі Дніпра і продовжують контрбатарейну боротьбу, знищують командні пункти, склади, зброю та техніку військ РФ.
Суспільне слідкує за всіма подіями, що відбуваються в регіоні. Інформація оновлюється. Тут читайте новини за 9 червня відеосюжети та дайджести — на YouTube Суспільне Херсон.
Головне на цей час
- На Херсонському напрямку сили протиповітряної оборони минулої доби знищили чотири російські ударні безпілотники "Ланцет".
- Армія РФ обстріляла Олександрівку на Херсонщині. Поранена 53-річна жінка. Лікарі надали їй допомогу на місці, від шпиталізації вона відмовилась.
- На правобережній Херсонщині сапери розмінували понад 300 тисяч гектарів, з них майже 270 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення.
- У Херсонському районі створили безпековий простір для дітей на базі загальноосвітнього навчального закладу. Простір розділений на кілька зон з матеріалами для вивчення пожежної та мінної безпеки, правилам дорожнього руху і надання домедичної допомоги.
"Я тут зустріла друзів": у передмісті Херсона відкрили дитячий простір
У передмісті Херсона відкрили простір дружній до дитини — "Херсонські кавунчики". Хто може туди приходити та чим будуть займатися відвідувачі — дізнавалися кореспонденти Суспільного.
На Херсонщині відбій повітряної тривоги.
"Ще один вибух — і ми попадали всі": херсонець про російський обстріл Дніпровського району міста
Правобережжя Херсонщини продовжує перебувати під обстрілами російських військових. Зранку 10 червня був атакований Дніпровський район Херсона. Поранена 102-річна жінка. За інформацією ОВА, у стані середньої тяжкості її госпіталізували до лікарні.
У Херсоні та області — повітряна тривога!
Обійняли посади в окупаційних "управліннях праці та соцполітики": повідомили про підозру двом жителькам Херсонщини
Двом жителькам Херсонщини 62 та 47 років заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності.
Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.
Одна з них стала "заступницею начальника управління праці та соцполітики Білозерського муніципального округу". Вона підбирала "персонал" та вела документацію відповідно до законодавства РФ.
Друга обійняла посаду "начальниці" в аналогічному незаконному органі влади у Каланчаку. На псевдопосаді підозрювана контролювала роботу окупаційного "управління". Крім того, неодноразово давала інтерв'ю для пропагандистських російських медіа, написано у дописі.
Кожній з підозрюваних загрожує до 10 років ув'язнення.
Джерело – Суспільне