
Жителя Херсонської області, який пішов на службу до псевдоправоохоронного органу окупованої Каховки, засудили до 14 років позбавлення волі. Його визнали винним у колабораційній діяльності.
Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.
За даними слідства, 33-річний чоловік добровільно обійняв посаду "заступника начальника відділу суспільної безпеки" так званої "народної міліції" тимчасово окупованої Каховки.
Його засудили на 14 років ув'язнення, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на строк 15 років, та з конфіскацією майна.
Також правоохоронці повідомили про підозру у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресору директорці Томинобалківського ліцею з Херсонщини, яка впроваджувала освітні стандарти РФ.
Раніше правоохоронці заочно повідомили про підозру у жорстокому поводженні з цивільними начальнику інженерно-технічного відділення ОМОН "Беркут" Росгвардії по Республіці Крим та м. Севастополь. Його підозрюють у викрадені одного з міських голів на окупованій території Херсонської області.
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне