ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

21:30 10/02
Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
19:30 10/02
Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
19:00 10/02
Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
 
17:00 10/02
На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
14:30 10/02
У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
13:00 10/02
Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
12:30 10/02
Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
10:21 10/02
Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
 
09:45 10/02
Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
 
08:30 10/02
Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
 
07:15 10/02
Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
 
06:52 10/02
Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
 
06:00 10/02
Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
 
18:00 09/02
День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
16:06 09/02
Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
16:06 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
16:04 09/02
ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
16:00 09/02
Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
16:00 09/02
Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
 
15:58 09/02
На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
14:30 09/02
Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
 
14:10 09/02
Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
 
12:49 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
 
09:45 09/02
Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
 
09:11 09/02
Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
 
08:52 09/02
Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
 
08:30 09/02
Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
 
07:15 09/02
Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
 
06:50 09/02
Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
 
06:00 09/02
У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
 
17:00 08/02
День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
15:00 08/02
Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
 
13:08 08/02
Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
 
11:55 08/02
Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
 
09:30 08/02
Внаслідок обстрілу Херсона пошкоджено медичний заклад (фото)
 
08:45 08/02
Під ворожим вогнем центр та Корабельний район: ХОВА показала наслідки масованого обстрілу Херсона (фото)
 
07:33 08/02
Рашисти масовано обстріляли Херсон з РСЗВ: постраждали 6 містян
 
17:00 07/02
День 1445. 7 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
23:54 06/02
«Коли росіяни прийшли за Вовкою, вони знали про нього все»: 60-річна жителька Бериславського району дочекалась сина з полону      
Все новости

Архив публикаций

«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 
СПЕЦТЕМЫ


    136 день війни: хроніка подій в Херсонській області


    136 день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Жителі окупованої частини Херсонщині чекають на ЗСУ. Українські військові успішно відбивають атаки російських військ і не дають їм просунутись далі.

    На Херсонщині військові РФ діють швидкими темпами: створили так званий "уряд Херсонської області" і готуються до проведення так званого "референдуму": Окупаційна влада призначає на керівні посади в містах та селах колаборантів, намагається створити рублеву зону на Херсонщині та взяти під контроль всі підприємства та організації.

    Але на Херсонщині міцніє протестний рух, який з'явився від початку вторгнення, коли люди масово виходили на мітинги. Через постійні переслідування військових РФ він дещо змінив свою форму і став партизанським.

    Суспільне слідкує за всіма подіями, що відбуваються в регіоні. Інформація оновлюється.

    19:50

    Російські військові продовжують вести бойові дії по зайнятому рубежу оборони. Вночі диверсійно-розвідувальна група до 10 осіб спробувала обійти позиції ЗСУ в районі Ольгіного і прорватися в тил підрозділів. Але наразилася на відсіч і відступила, повідомляє оперативне командування "Південь".

    18:38

    9 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про звільнення Геннадія Лагути з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації і призначив тимчасового виконувача обов'язків Дмитра Бутрія.

    17:50

    Близько 200 знищених російських військових, 6 ЗРК "Панцир", РСЗВ "Акація" - про таку кількість втрат військ РФ на Херсонщині повідомила начальниця об'єднаного координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо".

    "Багато техніки та переконлива кількість особового складу полягли під ударом і вогнем українських захисників. Залишки ворожих пунктів передислоковано й ми знаємо куди", - сказала Гуменюк.

    Окрім цього відомо про те, що російські військові переоблаштовують засоби ППО, щоб наносити ураження, в тому числі і по мирному населенню.

    16:10

    Інформація про покращення ситуації з ліками на Херсонщині, яку розповсюджує російська пропаганда, є дезінформацією. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України на своїй сторінці у Facebook.

    "Російські та проросійські джерела продовжують розповсюджувати наративи про те, що на тлі гуманітарної кризи на Херсонщині відкриваються аптеки в Херсоні, хоча якраз унаслідок окупації й виникла нестача ліків у місті", - йдеться у повідомленні.

    12:45

    Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що колаборанта Олексія Ковальова виключили з податкового комітету Верховної Ради. Рішення прийняте сьогодні на засіданні парламенту. Народний депутат, якого військові РФ призначили "віце-прем'єром з питань сільського господарства" фейкового уряду Херсонської області, перебуває на окупованій території. На нього був здійснений невдалий замах.

    12:00

    У Херсонській області російські військові обстрілюють сільськогосподарські угіддя запальними снарядами. Щодня виникають масштабні пожежі. Уже вигоріли сотні гектарів пшениці, ячменю та інших зернових культур, спалахують полезахисні смуги та ліси. Від обстрілів потерпають як деокуповані, так і тимчасово окуповані населені пункти.

    136 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    Фото: Поліція Херсонської області

    Гасити вогонь на звільнених територіях складно через постійні обстріли, на захоплених – військові РФ навмисне не допускають до гасіння, знищують склади з зерном, техніку та сонячні електростанції. Щоб урятувати хоч частину врожаю, селяни працюють на техніці поряд з вогнем. Про це повідомляє поліція Херсонської області на сторінці Facebook.

    10:30

    Збройні Сили України знищили склад боєприпасів у Чорнобаївці. Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань. Зранку у передмісті Херсона лунали кілька потужних вибухів, після чого у районі аеропорту розпочалась масштабна пожежа і детонація боєкомплекту, яка триває і досі, — розповіли місцеві жителі.

    09:36

    У Чорнобаївці масштабна пожежа, місцеві жителі повідомляють про довготривалу детонацію.

    136 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    Фото: Костянтин Риженко/телеграм-канал

    09:13

    У Херсоні знову чутно вибухи, повідомляють кореспонденти Суспільного.

    08:40

    Над Чорнобаївкою видно чорний дим, повідомляють місцеві жителі.

    136 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    Фото: Костянтин Риженко/телеграм-канал

    08:13

    У Херсоні чутно вибухи, повідомляють кореспонденти Суспільного.

    07:30

    За оперативною інформацією Генштабу ЗСУ, станом на 6 годину 9 липня, на Південнобузькому напрямку війська РФ продовжують систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії по лінії зіткнення. Зберігається подальша загроза завдання ракетних ударів по критичній інфраструктурі регіону.

    Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують успішне вогневе ураження скупчень живої сили, військової техніки російських військових та складів з боєприпасами. Військові РФ мають значні втрати.

    07:00

    Загалом за добу, 8 липня, підрозділи ЗСУ знищили 194 військових РФ та 42 одиниці техніки: 2 РСЗВ «Град», 2 командно-штабні машини, 4 зенітних гарматно-ракетних комплекси «Панцир-С1», пуско-зарядну установку зенітно-ракетного комплексу «Бук-М2», 6 самохідних гаубиць типу «Акація», 26 одиниць автомобільної техніки, безпілотник-розвідник «Орлан-10» та 3 склади з боєприпасами — оперативне командування "Південь".

    06:30

    Як повідомило оперативне командування "Південь", на Херсонщині в районі сіл Князівка та Ольгине російські військові у складі диверсійно-розвідувальних груп намагалися прорватися в тил позицій ЗСУ, але отримали відсіч.

    Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон


    Джерело – Суспільне





    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    21:30 10/02
    Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
    19:30 10/02
    Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
    19:00 10/02
    Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
     
    17:00 10/02
    На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
    14:30 10/02
    У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
    13:00 10/02
    Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
    12:30 10/02
    Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
    10:21 10/02
    Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
     
    09:45 10/02
    Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
     
    08:30 10/02
    Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
     
    07:15 10/02
    Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
     
    06:52 10/02
    Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
     
    06:00 10/02
    Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
     

    18:00 09/02
    День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    16:06 09/02
    Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
    16:06 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
    16:04 09/02
    ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
    16:00 09/02
    Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
    16:00 09/02
    Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
     
    15:58 09/02
    На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
    14:30 09/02
    Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
     
    14:10 09/02
    Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
     
    12:49 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
     
    09:45 09/02
    Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
     
    09:11 09/02
    Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
     
    08:52 09/02
    Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
     

    08:30 09/02
    Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
     
    07:15 09/02
    Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
     
    06:50 09/02
    Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
     
    06:00 09/02
    У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
     
    17:00 08/02
    День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    15:00 08/02
    Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
     
    13:08 08/02
    Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
     
    11:55 08/02
    Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
     
    09:30 08/02
    Внаслідок обстрілу Херсона пошкоджено медичний заклад (фото)
     
    08:45 08/02
    Під ворожим вогнем центр та Корабельний район: ХОВА показала наслідки масованого обстрілу Херсона (фото)
     
    07:33 08/02
    Рашисти масовано обстріляли Херсон з РСЗВ: постраждали 6 містян
     
    17:00 07/02
    День 1445. 7 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    23:54 06/02
    «Коли росіяни прийшли за Вовкою, вони знали про нього все»: 60-річна жителька Бериславського району дочекалась сина з полону      
    Все новости

    Наверх