
На війні загинув Андрій Кузнєцов, кіборг, який після анкесії Криму переїхав з півострова до Каховки на Херсонщині. Про смерть українського воїна повідомила Каховська міськрада.
Андрій Кузнєцов народився 1990 року у Криму, в селі Путилівка, Бахчисарайського району, повідомляє Кримський дім.
У Херсонській області він жив з 2 років, після розлучення батьків. Потім поступив до Бахчисарайського будівельного технікуму, там же одружився, в нього народився син.
Після анексії Криму переїхав до Каховки. 7 серпня 2014 року був мобілізований. Його відправили до Донецького аеропорту, де Андрій Кузнєцов воював півтора місяця. Потім був Маріуполь, через рік повернувся додому. Але не зміг стояти осторонь подій, які відбувалися на сході України і за пів року повернувся на службу за контрактом.
"Крим для мене – святе. Мій дім. Коли згадую Крим, то відразу картинка нашого села біля Ай-Петрі, канатна дорога, долина, студентські роки. Життя так швидко минає…", - такі думки висловлював Андрій Кузнєцов 2018 року.
Читайте також:
- На Херсонщині помер ветеран АТО з с. Абрикосівки Назар Кагальняк
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне