
12 березня актори Херсонського театру ляльок влаштували виставу дітям, евакуйованим з Антонівки.
Про це повідомив на сторінці у Facebook перший заступник голови облради Юрій Соболевський.
Людей, евакуйованих з Антонівки, розмістили у Палаці молоді й студентів Серед них багато дітей.
"У цей складний час ми маємо думати про наших дітей. Мінімізувати стрес та створити атмосферу добра та захисту. Тож вдячний організаторам вистави за чудову роботу і чуйний підхід. Щиро вірю в те, що наші діти більше ніколи не знатимуть, що таке війна! Перемога вже скоро!", написав Соболевський.
Фото: Юрій Соболевський/ Facebook
Що відомо:
- 24 лютого війська РФ перетнули кордон України та розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої, особливо запеклі на території Антонівки.
- 26 лютого Херсонська міська рада евакуювала жителів з Антонівки. В першу чергу вивезли жінок, дітей та людей поважного віку.
- Евакуйованих людей з Антонівки розмістили в трьох школах міста. Там працюють кухарі, людей годують. Керівникам освітніх закладів допомагають всі школи міста та волонтери.
- Також евакуйованих жителів з Антонівки тимчасово переселили у студентські гуртожитки Херсона.
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне