
За два вихідні на території Херсонщини виявили 290 нових випадків коронавірусу. Область наближається до "помаранчевої" зони карантину.
Про це під час брифінгу в Херсонській обласній державній адміністрації розповів заступник голови ОДА Андрій Шибаєв.
"Показник захворюваності на COVID-19 становить в середньому 350 випадків на 100 000 населення. У Херсонському районі – 352 людини, Скадовському – 191, Каховському – 181, Генічеському та Бериславському – по 142 випадки. Ми наближаємось до "помаранчевої" чи навіть, можливо, до "червоної" зони", - говорить Андрій Шибаєв.
Як розповів заступник голови ОДА, у медичних закладах наразі перебувають 497 людей, це становить 46 відсотків зайнятих ліжок. З них 39 людей мають підозру на коронавірус, 275 хворих централізовано отримують кисень.
Читайте також
- На Херсонщині за добу виявили 77 нових випадків захворювання на COVID-19
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне