
24 квітня на Херсонщині вранці іномарка "Skoda", в якій їхали 3 людини, потрапила у ДТП біля села Преображенка. Водій автівки в'їхав у дерево - внаслідок зіткнення він загинув.
Про це Суспільному повідомила речниця ГУ Нацполіції в Херсонській області Тетяна Скуба.
"До поліції Херсонщини повідомлення про ДТП надійшло о 6 ранку. Двоє травмованих в автомобілі - це військові, які їхали у своїх справах у цивільному одязі. Загиблий водій - таксист, який їх віз. Попередня причина аварії - водій не впорався з керуванням і з'їхав до кювету, де в'їхав у дерево".
Наразі поліція з'ясовує обставини дорожньо-транспортної пригоди.
"Порушено кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами", - розповіла Тетяна Скуба.
Джерело – Суспільне