
На ринках мають дотримуватися необхідних санітарних норм, додаткові рекомендації щодо їх роботи розроблять протягом 28 квітня. Про це під час брифінгу сказав голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.
"Рішенням комісії з ТЕБ та НС в області прийнято рішення за результатами наради у Президента, за результатами зустрічі з фермерами, та тих напрацювань, яких ми досягли, ми відновлюємо роботу продовольчих ринків, з урахуванням тих рішень, які прийматиме Кабмін. До тих пір, 28-29 квітня ми створюємо робочі групи за участі Держпродспоживслужби, ГУ Нацполіції, державного санітарного лікаря Херсонської області. Вони вивчатимуть, в якому стані ринки, щоб вони не стали осередком коронавірусу", - розповів Юрій Гусєв.
Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв додав що для аграрної області важливо, щоб працювали ринки і сільгоспвиробники мали сбут продукції, але не менш важливо, щоб це було безпечно для життя і здоров'я людей.
"28 квітня будемо чекати на перші звіти створених комісій. Ми обговорили з Держпродспоживслужбою, що вимоги там мають бути мінімально необхідні для того, щоб убезпечити людей, які відвідують ринки або працюють на ринках. За результатами роботи комісій, будемо бачити, які ринки готові до роботи після відповідних рішень Кабміну, а які не готові", - додав голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.
Аліна Мокляк.
Що відомо:
- 27 квітня об 11 годині під будівлею Херсонської облдержадміністрації зібрались фермери з області. Вони вимагали відкриття продовольчих ринків і зустрічі з очільником області Юрієм Гусєвим.
- 26 квітня аграрії Херсонщини зібралися на акцію протесту перед Антонівським мостом між Херсоном і Олешками. Вони вимагали відкриття ринків, тому що вирощену ними продукцію нема де реалізовувати.
Джерело – Суспільне