ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

22:48 18/12
Что нужно знать о выборе профессиональных мультиметров      
16:49 18/12
Херсонським дітям, яких повернули з ТОТ та Росії, виплатять по 30 тисяч гривень      
16:46 18/12
Каховські підприємці просять Путіна покарати Філіпчука (відео)
   
16:45 18/12
Внаслідок ворожого обстрілу загинув 59-річний херсонець      
16:44 18/12
Очолював окупаційне депо і вивозив зерно: Херсонський суд дав 11 років ув’язнення Андрію Шарлаю      
16:42 18/12
У Херсоні росіяни атакували комунальне підприємство, важко поранена працівниця      
16:40 18/12
На війні загинув житель Козачих Лагерів Василь Трубіцин      
15:25 17/12
У Дарʼївці російський дрон вбив 57-річного чоловіка      
15:23 17/12
Заочні вироки — не формальність: як на Херсонщині судять колаборантів і воєнних злочинців      
15:21 17/12
Через зупинку Херсонської ТЕЦ без тепла залишилось понад 40 тисяч абонентів, обігрівачів мають 2 тисячі      
15:14 17/12
Окупанти атакували з дрона Херсон: 2 поранених, один з низ "важкий"      
15:14 17/12
Отримала 40 тисяч за «зняття порчі»: повідомили про підозру ТікТок-«цілительці» з Херсонщини      
17:27 16/12
Окупаційна влада визнала провал газифікації на лівобережжі Херсонщини - ЦНС      
17:24 16/12
Жителя Херсонщини засудили до 8 років ув’язнення за розпусні дії щодо дитини      
17:13 16/12
З Херсонщини на Урал: трагічна історія українського хлопчика, який зостався сиротою в Росії  
 
17:12 16/12
На Херсонщині росіяни мінують протоки - Волошин      
17:10 16/12
Які можуть бути сценарії відновлення Херсонської ТЕЦ      
12:48 15/12
Люди є, ресурсів бракує: як громадський сектор Херсонщини відновлює громади під обстрілами  
 
11:59 15/12
Військова форма з високою стійкістю до вологи      
11:41 15/12
Перетворили на брухт: українські військові знищили ЗРГК 2С6 "Тунгуска" ворога на Херсонщині      
11:33 15/12
Ворожі війська атакували Корабельний район у Херсоні: пошкоджено гуртожиток університету
   
11:31 15/12
Показувала російські мультики: суд розглядає справу керівниці херсонського дитсадка      
11:30 15/12
Чорнобаївщина попрощалася з Героєм: на війні загинув Юрій Коваленко      
11:21 15/12
Росіяни поширили фейк про “взяття в полон” українського військового у мікрорайоні Корабел      
11:20 15/12
На Херсонщині через російські атаки поранені шестеро цивільних      
11:13 15/12
До Херсона завітав легендарний телеведучий Костянтин Грубич  
 
16:14 12/12
На Херсонщині створять плантацію оливкових дерев: з Греції вже привезли перші саджанці      
16:11 12/12
У Каховці на ТОТ Херсонщини забили до смерті місцевого жителя, якого раніше катували росіяни      
16:09 12/12
Повідомили про підозру жителю Херсона, який публічно висловлювався на підтримку окупантів      
16:06 12/12
Війська РФ зранку обстріляли Херсон та Зеленівку, є поранені      
14:59 12/12
Двоє херсонських педагогів отримають щорічну Премію Верховної Ради      
14:21 12/12
«єВідновлення». Компенсацію за спільне пошкоджене житло тепер можна отримати без згоди всіх співвласників  
 
19:37 11/12
На Херсонському напрямку окупанти масово симулюють хвороби аби уникнути бойових завдань      
19:36 11/12
Зеленський про мирний план: українські війська у Херсоні “стоять, де стоять”      
19:34 11/12
На Херсонщині незаконна влада продовжує визнавати пусте житло “безхазяйним”, аби заселити військових РФ
   
19:33 11/12
Загинув на Херсонщині, рятуючи пораненого командира: захисника з Одещини відзначено орденом «За мужність»      
19:32 11/12
Червоний Хрест шукає викраденого в Херсоні іспанського волонтера в російських колоніях      
19:31 11/12
Удар по пункту незламності та 4 поранених: як минув день на Херсонщині      
17:11 10/12
Окупанти обстріляли Херсонський краєзнавчий музей      
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    "Снаряд поцілив в дім, виникла пожежа. Все згоріло, але я живий". Як херсонці пережили масований обстріл РФ 16 листопада

    За добу російська армія завдала масованого удару по Херсону — троє людей загинули, восьмеро отримали поранення. Під вогнем були житлові будинки, медичний заклад, заправні станції, магазин та автомийка. Також російські військові минулої доби обстріляли Білозерку та Бериславський район.

    Розтрощені дахи, пробиті стелі, згорілі будинки — це наслідки масованого обстрілу Херсона. Під вогнем ввечері 16 листопада були Дніпровський і Центральний райони. Обстріл тривав майже годину. Перший вибух пролунав близько 18:00, розповідає Тетяна. На подвір'ї уламки, у кімнаті – залишки снаряда.

    "В кімнаті залишок російського снаряда, а на горищі залишилась така невелика частина з проводами, як мені пояснили, — то вибухівка. Снаряди як влучили, все вилетіло, через атаку загинула жінка", — говорить місцева жителька.
    Вибите скло у вікні херсонського приватного будинку після російського обстрілу, 17 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

    До будинку Віктора Марченка снаряди почали долітати близько 20:30.

    "Судячи з напрямку, то російські окупанти били з двох сторін — з боку Голої Пристані та Олешок. Це по влучаннях видно напрям. Сусідку увезли на швидкій до обласної лікарні. О 22:00 вчора вона померла. А господар будинку отримав поранення в ногу", — каже Віктор.

    Під обстрілом були й сусідські будинки, розповів херсонець Станіслав. За його словами, після влучань виникли пожежі.
    Люди прибирають уламки та скло після російського обстрілу, 17 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

    Місцевий житель Володимир каже, під час обстрілів перебував в будинку.

    "Були влучання з "Градів". Я перебував у цьому домі, і почалася пожежа. Все навкруги згоріло, я живий лишився, але маю забої ребер та ноги", — говорить чоловік.

    Подвір’я Галини пошкоджене після російського обстрілу, каже, що снаряд впав прям біля будинку.

    "Снаряд був коло дому прямо у проїжджій частині, фасад дому повністю теж пошкрябаний. Пережили все це, тримаємося. Нас двоє, три собаки, два коти. Кіт отримав контузію. Всі інші живі, ніхто не постраждав", — розповіла Галина.
    Снаряд армії РФ пробив дах в одному з приватних будинків Херсона, 17 листопада 2023 року. Фото: Суспільне ХерсонХерсонці допомагають місцевому жителю Дмитру прибирати оселю після російського обстрілу. Чоловік говорить, почув вибухи приблизно о 19:30, перебував у власному будинку — тоді й влучив снаряд. Каже, було загоряння, повилітали двері, вікна, зруйновані ворота.

    Також під ударами російських військових опинилась місцева жителька Ольга.

    "Я фільм дивилися — і як вибухнуло, всі ми одразу впали. А потім ще вибухи, і знову, просто не вщухали. Ми не могли навіть вийти. Десь літало, влучало, а згодом затихло. Побачили — там одна хата згоріла, там ще одна, проводи порвало, газові труби побило. Тепер в нас Інтернету нема, нічого нема, але нічого, ми віримо, що все буде добре", — каже Ольга.
    Херсон. Згорілі будинки після російських атак, 17 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

    По житлових кварталах міста російська армія випустила 43 снаряди з різних видів озброєння, розказала речниця ДСНС області Оксана Ульянова.

    "Майже одночасно виникли пожежі за різними адресами. Загорілося складське приміщення, два автомобілі та дві господарчі споруди. Рятувальники ліквідували всі наслідки російських атак. Вночі армія влучила у житловий будинок. Попри загрозу повторних обстрілів, пожежу також вдалося ліквідувати", — каже речниця.

    Минулої доби військові РФ також завдали ударів по Бериславській і Тягинській територіальних громадах та Білозерці. Як розповів голова Білозерської селищної військової адміністрації Ігор Острівний у селищі після обстрілу 16 листопада перебої з електроенергією.

    "Зранку теж були нові обстріли, зафіксували ще сім влучань. Ситуація дуже важка. Сьогодні світло частково відновили, але його відновили через екстрену мережу, бо були влучання у підстанцію: є пошкодження як обладнання, є пошкодження і трансформатора. Не знаю, скільки часу потрібно на ремонт: можливо тиждень, а може й більше. Все буде залежати від безпекової ситуації, тож, зі світлом поки в нас перебої", — розповів він.
     

    Що відомо про обстріли Херсонщини 16 листопада 2023 року

    ​Російська армія протягом доби кілька разів обстріляла Херсон. Деякі райони міста залишились без електропостачання. Загинули дві людини, восьмеро поранених.

    Армія РФ завдала удару по Білозерці на Херсонщині. Одна людина загинула, ще четверо — поранені. Пошкоджені житлові будинки та продуктовий магазин. Зруйнований обʼєкт критичної інфраструктури.​

    Суспільне Херсон




    Похожие публикации

    17-11-2023, 08:03
    "Я була вдома, коли снаряди прилетіли. Скрізь посипались скло та уламки". Що розповіли херсонці про обстріли міста РФ
    14-11-2023, 08:09
    Армія РФ за добу 124 рази обстріляла Херсонщину: загинули троє людей, 15 поранених
    8-11-2023, 07:52
    "Було дуже гучно, багато диму. Почули, як на дах падають уламки та б'ється скло". Херсонці розповіли про обстріл РФ
    12-09-2023, 19:17
    "Були вдома, почули шість вибухів. Розбило газову трубу та виникла пожежа". Херсонці розповіли про нічну атаку армії РФ
    30-06-2023, 08:25
    Армія РФ 72 рази за добу обстріляла Херсонщину: загинули троє людей, четверо поранених
    1-06-2023, 19:29
    "Вилітали двері, балкони, скло з вікон": що розповіли очевидці обстрілу Херсона
    14-02-2023, 22:07
    Армія РФ вдруге за день атакувала лікарню в Херсоні
    14-02-2023, 20:10
    Херсон знову під обстрілами військових РФ: пошкоджена лікарня, магазин та дорога
    14-12-2022, 22:39
    Загибла власниця квартири, пошкоджений дах, уламки снаряда: наслідки обстрілів військами РФ житлового кварталу Херсона

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    22:48 18/12
    Что нужно знать о выборе профессиональных мультиметров      
    16:49 18/12
    Херсонським дітям, яких повернули з ТОТ та Росії, виплатять по 30 тисяч гривень      
    16:46 18/12
    Каховські підприємці просять Путіна покарати Філіпчука (відео)
       
    16:45 18/12
    Внаслідок ворожого обстрілу загинув 59-річний херсонець      
    16:44 18/12
    Очолював окупаційне депо і вивозив зерно: Херсонський суд дав 11 років ув’язнення Андрію Шарлаю      
    16:42 18/12
    У Херсоні росіяни атакували комунальне підприємство, важко поранена працівниця      
    16:40 18/12
    На війні загинув житель Козачих Лагерів Василь Трубіцин      
    15:25 17/12
    У Дарʼївці російський дрон вбив 57-річного чоловіка      
    15:23 17/12
    Заочні вироки — не формальність: як на Херсонщині судять колаборантів і воєнних злочинців      
    15:21 17/12
    Через зупинку Херсонської ТЕЦ без тепла залишилось понад 40 тисяч абонентів, обігрівачів мають 2 тисячі      
    15:14 17/12
    Окупанти атакували з дрона Херсон: 2 поранених, один з низ "важкий"      
    15:14 17/12
    Отримала 40 тисяч за «зняття порчі»: повідомили про підозру ТікТок-«цілительці» з Херсонщини      
    17:27 16/12
    Окупаційна влада визнала провал газифікації на лівобережжі Херсонщини - ЦНС      

    17:24 16/12
    Жителя Херсонщини засудили до 8 років ув’язнення за розпусні дії щодо дитини      
    17:13 16/12
    З Херсонщини на Урал: трагічна історія українського хлопчика, який зостався сиротою в Росії  
     
    17:12 16/12
    На Херсонщині росіяни мінують протоки - Волошин      
    17:10 16/12
    Які можуть бути сценарії відновлення Херсонської ТЕЦ      
    12:48 15/12
    Люди є, ресурсів бракує: як громадський сектор Херсонщини відновлює громади під обстрілами  
     
    11:59 15/12
    Військова форма з високою стійкістю до вологи      
    11:41 15/12
    Перетворили на брухт: українські військові знищили ЗРГК 2С6 "Тунгуска" ворога на Херсонщині      
    11:33 15/12
    Ворожі війська атакували Корабельний район у Херсоні: пошкоджено гуртожиток університету
       
    11:31 15/12
    Показувала російські мультики: суд розглядає справу керівниці херсонського дитсадка      
    11:30 15/12
    Чорнобаївщина попрощалася з Героєм: на війні загинув Юрій Коваленко      
    11:21 15/12
    Росіяни поширили фейк про “взяття в полон” українського військового у мікрорайоні Корабел      
    11:20 15/12
    На Херсонщині через російські атаки поранені шестеро цивільних      
    11:13 15/12
    До Херсона завітав легендарний телеведучий Костянтин Грубич  
     

    16:14 12/12
    На Херсонщині створять плантацію оливкових дерев: з Греції вже привезли перші саджанці      
    16:11 12/12
    У Каховці на ТОТ Херсонщини забили до смерті місцевого жителя, якого раніше катували росіяни      
    16:09 12/12
    Повідомили про підозру жителю Херсона, який публічно висловлювався на підтримку окупантів      
    16:06 12/12
    Війська РФ зранку обстріляли Херсон та Зеленівку, є поранені      
    14:59 12/12
    Двоє херсонських педагогів отримають щорічну Премію Верховної Ради      
    14:21 12/12
    «єВідновлення». Компенсацію за спільне пошкоджене житло тепер можна отримати без згоди всіх співвласників  
     
    19:37 11/12
    На Херсонському напрямку окупанти масово симулюють хвороби аби уникнути бойових завдань      
    19:36 11/12
    Зеленський про мирний план: українські війська у Херсоні “стоять, де стоять”      
    19:34 11/12
    На Херсонщині незаконна влада продовжує визнавати пусте житло “безхазяйним”, аби заселити військових РФ
       
    19:33 11/12
    Загинув на Херсонщині, рятуючи пораненого командира: захисника з Одещини відзначено орденом «За мужність»      
    19:32 11/12
    Червоний Хрест шукає викраденого в Херсоні іспанського волонтера в російських колоніях      
    19:31 11/12
    Удар по пункту незламності та 4 поранених: як минув день на Херсонщині      
    17:11 10/12
    Окупанти обстріляли Херсонський краєзнавчий музей      
    Все новости

    Наверх