Херсонцы заявляют о преступных действиях местных ГАИшников

Херсонцы заявляют о преступных действиях местных ГАИшниковВ адрес редакционной почты поступило сообщение о незаконных действиях работников Херсонского ГАИ. Публикуем указанное сообщение с надеждой, что ОВД УМВД области и областная прокуратура проверят реальность данных событий.

Плотнікова Івана Вікторовича
Херсонська область
75800, смт. Каланчак
вул. Левицького, 26
моб.тел. 0500453750ПОВІДОМЛЕННЯ
про вчинене кримінальне правопорушення

Я, громадянин України, Плотніков Іван Вікторович,1989 року народження, хочу повідомити Вам про черговий випадок міліцейського свавілля:

09 листопада 2013 року о другій годині ночі я став свідком жорстокого групового побиття мого брата , громадянина України, Плотнікова Дмитра Вікторовича, 1993 року народження, чотирма співробітниками міліції: два працівника ДАІ (прізвища та ініціали мені не відомі), один працівник спецпідрозділу МВС України «Беркут» (прізвище та ініціали мені не відомі) та капітан міліції Каланчацького РВ (його прізвище та ініціали відомі).

Кримінальне правопорушення сталось за адресою: Херсонська обл., смт. Каланчак, вул. Левицького, 26, на території нашого приватного будинку.

Уночі 09 листопада 2013 року приблизно о 02:00 ночі я почув різке гальмування автомобіля біля мого двору по вул. Левицького, 26. А через 30 секунд я почув крики: «Іван! Іван! На помощь!». Я взяв ліхтарик, і ми з матір`ю, Плотніковою Валентиною Іванівною, 1965 року народження, вибігли на подвір`я, увімкнули світло і побігли до наших воріт. Там я побачив страшну картину: четверо міліціонерів у формі на території мого двору нещадно і жорстоко били руками і ногами мого брата, а капітан міліції Каланчацького РВ наніс Плотнікову Дмитру, якому всього 19 років, 2 удари зарядом електрошокера в область живота і один удар зарядом електрошокера в шию. Ще я побачив, що поруч у моєму дворі стояв Міха, знайомий мого брата. Міха не втручався у цю ситуацію. Я був шокований цими жорстокими діями зі сторони працівників міліції. Ми з мамою негайно втрутились у ситуацію, адже всі ці події відбувались дуже стрімко. Моя мама, Плотнікова В., представилась міліціонерам і задала питання: «У чому справа?», «За що ви б ` єте мою дитину?», «Що він накоїв?», «Відпустіть його, я вас благаю». В свою чергу я сказав, що це мій брат, і ввічливо попросив міліціонерів представитись. Але працівники міліції були незворушними. Я з мамою почав відтягувати свого брата, Плотнікова Д., від міліціонерів, адже на всі наші прохання вони ніяк не відреагували, а тільки ще сильніше почали його бити, заламувати і душити. Працівник «Беркута» зробив Плотнікову Д. удушаючий прийом рукою – і мій брат почав задихатись від того, що його горло було передавлене рукою. Міліціонери били мого брата по ногам, по спині, у живіт. Мій брат намагався вирватись, але їх було четверо, і в нього нічого не отрималось, бо міліціонери тримали його, а руки заламали. Він пручався і вимагав від них пояснень, за що його б'ють, тим паче у власному дворі. Міліціонери намагались витягти мого брата з двору – і так в штовханині вони зламали нам забор (дерев'яний штахетник). Я зателефонував сусідові – (прізвище та ініціали мені відомі) і сказав, що «Дімку б'ють». 2 сусіда (прізвища та ініціали мені відомі) через декілька хвилин приїхали до мого двору на таксі. Побиття мого брата перекинулось на іншу сторону подвір'я – міліціонери завалили Плотнікова Д. на земю, били його в область нирок, наклонили його – і працівник «Беркута» наніс моєму братові декілька ударів в голову з коліна. Потім хтось із міліціонерів почав одягати наручники моєму братові. Плотніков Д. почав пручатися, але йому заламали руку і прикували її наручниками до наших воріт. Ці ганебні дії також бачила сусідка (прізвище та ініціали мені відомі). Я зрозумів, що ми нічим не можемо допомогти, адже сили були нерівні, а міліціонери були байдужими до наших питань.

Я побіг у хату, взяв фотоапарат, вибіг з ним і сказав, що зараз буду знімати протиправні дії міліції. Почувши це, міліціонери перестали приміняти фізичну силу проти Плотнікова Д. і відійшли від світла в темноту, щоб не було видно їх облич. Посвітивши ліхтариком на дорогу, я побачив машину ДПС. Я не помітив її одразу, адже в неї не були ввімкнені мигалки, а фари не горіли. Я особисто підходив до кожного співробітника міліції разів з п'ять і ввічливо просив його представитись, назвати звання і причину такого фізичного насилля над моїм братом. Але у відповідь мені лише казали «Отвали, щенок!», «Я не буду з Вами розмовляти», «Потім, потім», «Ты кто такой, чтоб я тебе представлялся, сопляк?!», хамили і грубили. 2 сусіда також просили їх представитись і почали запитувати у міліціонерів у чому справа. На моє неодноразове прохання представитись аж згодом відгукнувся лише один міліціонер, який назвав своє прізвище та ім'я.

Плотніков Д. кричав від болю, адже його рука була прикута до воріт. Він просив міліціонерів зняти з нього наручники, але вони ніяк не відреагували. Мій брат зняв одну частину воріт, до якої був прикутий, і почав тягти її далі в двір. Тут на нього накинулись троє міліціонерів, а капітан міліції Каланчацького РВ стояв осторонь і тримав у руці електрошокер. Потім він також накинувся на мого брата; міліціонери знову почали його бити і тягти за ворота. Хтось із міліціонерів так ударив по нозі Плотнікову Валентину, що в неї моментально виникла жахлива гематома. Потім хтось із міліціонерів ще й штовхнув мою маму, вона упала. Я з сусідами став між братом та міліціонерами – і вони відступили, а мій брат затяг частину воріт у гараж, розпиляв наручники і потім віддав їх міліціонеру. Ми намагались надіти ворота, але вони були трохи зламані. Нарешті ми змогли зачинити ворота і всі пішли до кухні. В кухні знаходились: я, мій брат, моя мама, 2 сусіди та один знайомий мого брата.

Почувши як до мого двору під'їхала машина, ми всі вийшли. Це була машина Каланчацького РВМ. З ними прибула слідча (її прізвище та ініціали мені відомі). Міліціонери оперативної групи сказали, що в машині ДПС розбите скло, звинуватили у цьому Плотнікова Дмитра і сказали, що складатимуть протокол з факту розбитого скла. Ми почали запитувати у чотирьох міліціонерів, які не так давно били Плотнікова Дмитра, навіщо це брехливе обвинувачення і хто з них насправді розбив скло. Я увімкнув фотоапарат і зняв розбите вікно на відео. Ще на відео я зафіксував номер машини ДПС, у якої було розбите вікно, та з якої вилізло четверо міліціонерів, які били мого брата.

Номер машини ДПС – 0365 ( Херсонська область).

Номер машини чергової частини, яка приїхала 09 листопада 2013 року на виклик до мого дому – 0582 (Херсонська область).

Я з братом - Плотніковим Д., та двома сусідами звернулись до слідчої, щоб вона прийняла свідчення мого брата у зв`язку з його побиттям міліціонерами. Конфлікту зі слідчою не було, адже вона вела себе чемно, стримано і толерантно, але сказала, що складатиме протокол щодо розбитого скла ДПС, який двоє із нас має підписати, а не з приводу побиття міліцією Плотнікова Дмитра. Ми відмовились підписувати протокол, адже не бачили хто розбив скло. Тоді Плотніков Дмитро зателефонував до служби «102» у зв'язку з тим, що його побили, де черговий, а це була дівчина, відповіла йому, що: «наряд міліції вже виїхав за цією адресою». Пробувши під моїм двором ще якийсь час, всі міліціонери роз'їхались приблизно о п'ятій годині ранку без підписаного свідками протоколу.

В понеділок, 11 листопада 2013 року, мій брат, Плотніков Д. В. відвіз заяву про його побиття міліціонерами до Прокуратури Херсонської області, в обхід Каланчацької прокуратури. Адже у нашої сім'ї є привід для недовіри правоохоронним органам – коли моєму братові, Плотнікову Д. В. було 16 років, він ще ходив до школи, то працівник міліції побив його в районному відділку з приміненням електрошокера. Мама відвела мого брата до лікарні, зняли побої, написали заяву до міліції на працівника міліції їхнього же відділку, написали заяву до прокуратури на побиття працівником міліції Плотнікова Д. В. Але то чи заяви якимось чином пропали (що далеко не рідкість для правоохоронних органів), то чи просто свої своїх же покривали, але результат один – ніякої кримінальної справи не було порушено, ніхто не був покараний, ніяких повідомлень нам не було надіслано.

З 12 листопада 2013 року Плотніков Д. почав звертатись до лікарів, щоб зафіксувати побої. Так як його били спеціально навчені співробітники міліції та один працівник «Беркута», то явних фізичних ушкоджень в виді синців чи переломів у нього немає, адже його били в голову та в область нирок. Залишились лиш видимі сліди від наручників на правій руці та сліди від електрошокера на животі (є фото). Я дуже хвилююсь, що міліціонери нанесли моєму братові такі побої, які згодом проявляться у внутрішніх травмах організму, адже Плотніков Д. тепер постійно скаржиться на дуже сильні болі в нирках, болі в голові, запаморочення та нудоту.

Ось ВЕРСІЯ міліціонерів:

Уночі 09 листопада 2013 року в смт. Каланчак Плотніков Д. В. рухався на своєму «Москвичу-412» зеленого кольору і:

- Порушив правила дорожнього руху;
- Не зупинився на вимогу працівників ДАІ;
- Утікав від них на своєму автомобілі;
- Був у стані алкогольного сп ` яніння;
- Чинив опір при арешті;
- Побив вказаних чотирьох міліціонерів, нанісши їм тілесні побої.
- Розбив скло на правій двері автомобіля ДАІ.

З цього приводу хочу заявити:

- Чи мали право працівники Херсонського ДАІ (а це були співробітники саме Херсонського ДАІ) уночі 09 листопада 2013 року знаходитись в смт. Каланчак Херсонської області.

- Якщо у даних працівників ДАІ був маршрутний лист, вони були при виконанні службових обов'язків, то у них повинен бути відеореєстратор, на якому було б зафіксовано номер та колір автомобіля правопорушника, напрямок руху цього автомобіля.

- Зі слів мого брата та його знайомого, який був з ним під час всіх цих подій, ніяких співробітників ДАІ вони не бачили, вимоги до зупинки їм ніхто не пред'являв. Плотніков Д. приїхав додому, відчинив ворота і хотів поставити своє авто у двір, як зненацька почув різке гальмування автомобіля навпроти наших воріт. З автомобіля вийшло четверо чоловіків, які не представившись, не пред'явивши ніяких посвідчень та звинувачень, почали бити мого брата та заламувати йому руки – все це зі слів мого брата.

- Зі слів мого брата та одного свідка: міліціонери не представились, не сказали причину порушення чи злочину, не пояснили моєму братові його права при затриманні (якщо це було затримання, а не черговий приклад міліцейського беззаконня).

- Чому коли я вибіг з фотоапаратом, міліціонери перестали бити мого брата та відійшли в темноту, щоб їх не було видно?

- Чому відмовлялись представитись та спілкуватись, коли я особисто підходив до цих чотирьох міліціонерів та пропонував назвати своє прізвище, звання та причину таких ганебних і протизаконних дій з їхньої сторони?

- Як 19-річний хлопець, вагою 72 кг, зростом 178 см, який ніколи не займався бойовими видами спорту, зміг в одиночку чинити опір ЧОТИРЬОМ!!! тренованим і кваліфікованим працівникам міліції, серед яких був співробітник спецпідрозділу «Беркут», та ще й побити цих міліціонерів? Це до безглуздя смішно.

- Коли до мого двору приїхав автомобіль Каланчацького РВ з працівниками міліції в бронежилетах, чому ж вони не затримали такого злісного порушника, як мій брат? Хочу додати, якщо вказані чотири співробітники міліції так завзято били та намагались заарештувати мого брата, то чому ж вони не заарештували його та не пред'явили ніяких звинувачень, навіть коли приїхала машина з підмогою?
Так як наша сім'я бідна, і немає коштів на хорошого адвоката, щоб покарати міліціонерів за неправомірні дії, які спричинили фізичні ушкодження Плотнікову Д. В. та Плотніковій В. І., нанесли непоправну моральну та психологічну шкоду, пошкодили майно – дерев'яний паркан та залізні ворота, порушили право приватної власності та порушили громадський спокій,

ПРОШУ:

1. Надати цій резонансній справі освітлення в засобах масової інформації, адже були вчинені свавільні, неправомірні дії саме з боку міліції. А так як ці події трапились у невеликому селищі, то існує велика вірогідність того, що прокуратура та міліція покриватимуть та захищатимуть одне одного.

2. Проявити зацікавленість до викладеної мною інформації та свій вплив для забезпечення нейтральності та неупередженості з боку прокуратури та міліції.

3. Допомоги моєму братові, у зв`язку з тим, що вказані чотири співробітники міліції та міліціонери, які приїхали на виклик, неодноразово погрожували йому в усній формі, що «не сьогодні, - так завтра, ми піймаємо тебе і от тоді припомнимо тобі все!».

4. По можливості моніторити цю справу, щоб міліція знову не вийшла сухою із води, як це майже завжди і відбувається в нашій країні.

З повагою,

16 листопада 2013 р. Плотніков І. В.

Похожие публикации

9 комментариев

glavred
Интересно, а эти гаишники - не те пид***сы, которые угробили человека год назад на хорловской трассе?
Сержант
Милиция Херсонщины первая в Украине по показателям МВД
papik66
по результатам обращения 11 ноября в областную прокуратуру ее сотрудники должны были зарегитрировать в этот же день указанную информацию в едином реестре досудебных расследований.надо было в день происшествия обратиться на телефоны доверия управления мвд. а также областной прокуратуры.
Полкан
Сука, всех 4-х раком поставить и вспомнить знакомое дело их с дубинкой! Беркут, вы сильно модные? Ваше спец назначение ссыкунов по пляжам гонять, а не ездить, когда вас много-вы бойцы, а когда 1 человек, так мочя по ляжкам течёт как водопады в Америке!
Прокурор
да конченный менты на херсонщине. К О Н Ч Е Н Н Ы Е, а особенно гаишники. Редкий нормальный человек уживается в их стабе быдломанов.
Соболезнующий
Валерій ЛІТВІН: «Ми не спочиватимемо на лаврах»
юрий 17
Да, в основном в милиции работает одна мразь, хапуги или бездельники из беркута, и если нет "нарушений", у них руки чешутся. Что интересно делали гаишники в одной машине с беркутом? Ехали со спецоперации "сауна-перехват?" А может они точно пидоры, в прямом смысле слова и хотели молоденького, а он не дался?
стас
В субботу, 21 ноября в Херсонской области произошло резонансное ДТП с участием подполковника, работника УВБ Главного управления Национальной полиции в Херсонской области. По словам ГАИшников, на автомобиле были останки человеческого тела, но самого тела на месте не оказалось, как и водителя транспортного средства...
И тишина, только мертвый с косой гдето стоит или лежит. Там еще Ксению Яблокову падальщиком обозвали.
Чекидрон
А потом ети петухи будут плакаться и кричать что мы выполняли приказ, когда их подшкварят коктелями молотова
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код

Погода
Погода в Херсоне
Погода в Каховке
Погода в Скадовске
Погода в Геническе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

22:19
В 2017 Херсонщина передала плавучий док кипрской компании
22:15
В Чаплынке 72 семьи получили жилье при поддержке государства в 2017 году
21:52
Баржа с херсонскими арбузами отправилась в Киев
21:27
Для Генического водного хозяйства приобрели новый трактор
21:24
В 2017 году закуплены новые автомобили экстренной медицинской помощи
21:20
В Херсоне выступит трио бандуристок
20:47
Андрей Гордеев футболизирует Херсонщину
20:41
В Каховском районе рассмотрели вопросы безопасности людей весной и летом
20:32
Возобновление строительства мостоперехода
20:28
Дождь с африканской пылью в Херсоне
20:20
В Геническе за нападение на журналиста открыли уголовное производство
20:15
Андрей Гордеев за речные перевозки
20:08
7 из 8 установленных на этой неделе Херсонводоканалом крышек люков украли
документ
19:29
На Херсонщине открыли первый крымскотатарский класс
19:18
За пощечину - восемьдесят часов общественных работ
19:03
57 мотопехотная бригада оплатит Херсонщине миллионные налоги
18:50
В Херсоне задержали мужчину за кражу элитного алкоголя из супермаркета
18:47
На Херсонщине состоится благотворительный рок-концерт
18:21
В Херсонской ОГА предлагают публиковать списки призывников в прессе
17:52
Херсонэлектротранс с подарком для жителей Шуменского
17:26
Инспекция по благоустройству пообещала наведаться к театру-свалке в центральном парке Херсона
17:12
В планах Ryanair заход в аэропорты Днепра, Харькова, Одессы, Херсона, - Омелян
17:01
С артезианской скважины на Херсонщине качали воду без разрешения
16:57
Завтра вечером здания Херсона осветят красным светом
16:54
В Херсоне идет дождь с песком
16:39
В Херсоне от сильного ветра на дорогу падают огромные ветки деревьев
16:36
В Херсоне подпишут 4-сторонний Меморандум по модернизации и строительству спортивной инфраструктуры
16:20
Херсонская "пацанка" не стала "панянкой" - не прошла испытание чистотой
15:55
Нетрезвый херсонец бросался на прохожих с ножом
15:52
Трое суток бродил по городу с проломленным черепом: найден убийца херсонского экс-депутата
15:48
Судьбу чиновника, который заказал избиение мужа своей подчиненной, будет решать суд
15:41
Мусорная стабильность в Херсоне: улицы города превращаются в помойки
15:30
Выступление воспитанников херсонский музыкальной школы впечатлило депутата
15:11
Патрульные вернули домой 6-летнюю девочку
15:07
"Иллюзион"- в аренду: "за" и "против"
14:29
В Олешковском районе задержали местного жителя, укравшего трубы системы полива
14:24
Спасатели проверяют церкви Херсонщины на готовность к празднованию Пасхи
14:18
В Больших Копанях готовятся к проведению четвертого сезона I телефестиваля детского и юношеского творчества «Таврійська зірка - 2018»
14:09
27 марта в Херсоне прозвучат сирены
13:59
Люди продолжают выезжать из Херсонщины
13:58
Виновным в смерти херсонского депутата может быть 17-летний парень: в прокуратуре рассказали новые детали дела
13:55
В Херсоне работники ювенальной превенции провели рейд торговыми заведениями
13:52
В Херсоне скандально известный сотрудник СБУ судится с главой службы
13:41
ХГУ провел профориентационное мероприятие в Великоолександровском районе
13:38
Херсонщина в рейтинге по энергозакупкам находится на 9-ом месте из 14-ти
13:30
В Херсоне будут судить вора, укравшего у посетителя кафе 500 долларов
13:25
Можно ли в фейсбуке проверить аккаунт словом BFF? Разъясняем нелепый слух
13:20
Три школьника за день травмировались на Херсонщине
13:19
Предоставлен финальный проект логотипа и слогана Арабатская стрелка
12:57
На Херсонщине планируют весной отправить на военную службу 610 "срочников"
12:52
В Херсоне патрульные полицейские обнаружили Mercedes-Benz с уничтоженным номером кузова
12:47
На херсонской верфи Смарт Меритайм Групп заложили вставку для сухогруза проекта 17310
12:23
Херсонские спасатели рассказали о пожаре на шиномонтажной станции
12:17
Двое херсонских студентов осуждены на 7 лет за разбойное нападение на прохожего
12:00
Голова Херсонської обласної ради відзначив кращих працівників Служби безпеки України
11:45
В Херсоне исполнят произведения композитора Джузеппе Верди
11:44
Херсонская чиновница избежала наказания за небезопасное дорожное движение
11:43
Экспресс-маршрут «ТРЦ Фабрика – Шуменский» временно отменен
11:40
Куда полетит Ryanair из Украины: список маршрутов
11:15
В Херсоне замминистра юстиции посетил олимпиаду по праву и подарил участникам книги и футболки
11:09
Высший совет правосудия обратится в ГПУ из-за вмешательства в работу судьи из Херсона
11:07
На Херсонщине случайно повредили газопровод
10:52
Для торговли алкоголем и табаком херсонские бизнесмены приобрели 674 лицензии
10:49
Криминальная хроника за сутки
10:46
На Генический Аллее сказок начали появляться ... «будки»
10:44
В Херсоне ребенок чудом выжил, упав в колодец теплотрассы
10:41
В Херсоне задержали и тут же отпустили группу наркоторговцев
10:26
Херсонская лицеистка завоевала награду на Всеукраинской олимпиаде по праву
10:25
В Херсоне на высадку однолетних цветов предусмотрели 428 тыс. грн.
10:23
В Херсоне подростки придумали новое смертельное развлечение
Все новости

Архив публикаций

«    Март 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Наверх